Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsok kolléganővel kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok kolléganővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Augusztus közepe óta új munkahelyre kerültem. Az előző helyen csak férfiakkal voltam körülvéve, ráadásul párkapcsolatban voltam. De ott nem volt jó, a fizetés miatt jöttem el (amúgy szerettem a helyet) és sikerült egy jobban fizető állást találni, amit szintén szeretek és nem cserélném másra, mert itt a pénz is jó. Azonban belépés előtt egy héttel szakítottam a párommal 2 éves kapcsolat után. Nem az én döntésem volt, de elfogadtam. Megviselt eléggé.


Tehát új munkahely: Az új helyemen pedig egy szem kolléganő van a sok férfi között, aki ráadásul családos és jóóóóval idősebb nálam. Az a gond, hogy bár még mindig próbálok beilleszkedni és elfogadtatni magam a kollégákkal, ezt a kolléganőt igencsak elkezdtem megkedvelni. Nagy a szája olykor, kissé harsány néha, amolyan megmondja a frankót típus, de amúgy nagyon segítőkész. Többször volt, hogy együtt kellett megoldanunk feladatokat. Én pedig azt vettem észre, hogy elkezdtem hozzá erősen vonzódni. Úgy veszem észre, hogy kezd elfogadni. Sokáig közömbös volt felém, vagy beszólogatott, de megfordulni látszik a dolog. Volt, hogy megdicsért. Amikor olyan feladatunk volt, hogy várni kellett, amíg elkészül a dolog, mellém ült, beszélgettünk, hozzá-hozzáért a karomhoz, kérdezgetett rólam... én pedig nem tudtam nem félreérteni.


A lényeg: úgy érzem, hogy erősen vonzódok hozzá és talán elkezdtem érezni valamit. És itt a bökkenő. Kollégák vagyunk. Itt tervezem a jövőmet hosszabb távon is. Ráadásul családos. Nem akarom ezt érezni. Gyakran azon kapom magam, hogy rá gondolok. Nézem, gyakran lopva, amikor nem látja és az ilyenkor szokásos dolgok. Eszemben sincs közeledni felé vagy elmondani neki, nagyon kellemetlenül is elsülhet.


Ti mit tanácsoltok? Hogy lehet az ilyet kezelni? Még nem volt hasonló esetem munkahelyen, új nekem a szituáció.



2018. okt. 17. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Házinyúlra sosem. Vagy kilépsz, vagy elviseled, hogy ki lesztek beszélve jogosan.
2018. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz ügy! Nincs jó tanács vagy kilépsz vagy küzdesz majd az érzéseid ellen amíg tudsz.
2018. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt sok házasság is köttetett, nagy cég, nagy munkahely. De a hangsúly azon van, hogy családos. Ami számomra tabu. És kilépni nem szeretnék. Régóta szerettem volna ide bekerülni.

Nyilván nem akarok egy családos nőt elcsábítani, még ha netán rossz is a házassága. Na persze lehet, hogy csak félreértem az irányából, de ez nem változtat azon, hogy vonzódok hozzá. Szóval tartózkodni akarok ettől az egésztől, nem a munkahelyről elmenekülni. A kérdés csak az, hogy mi a jó megoldás erre?

2018. okt. 17. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy csak félreérted a viselkedését, főleg, hogy családos, ezek szerint gyereke is van, tehát hozzászokott az anyáskodáshoz.

Nem az a gond, hogy kolléga, mert működhet, ismerek ilyen párokat, és az apai nagyszüleim is kollégákként jöttek össze annak idején, a családos rész a nagyobb gond, és szerintem olyan dolgokba látsz jeleket, amikbe nem kéne.

2018. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Egyet értek és nem is az a kérdés, hogy részéről kölcsönös-e, hiszen ez mindegy is. A kérdés leginkább, hogyan lehet nem észrevenni, mint nőt.

Talán pont azért ébredt bennem fel ez az egész, mert csalódtam az előző kapcsolatomban és vágyok egy nőre. Persze tudatosan nem ismerkedek, hiszen nem is igazán hevertem ki az egészet.

Ááááhhh.... mint ha nem lenne így is elég nehéz beilleszkedni egy új helyen.

2018. okt. 17. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd.


Ennek semmi köze a valódi vonzalomhoz vagy a szerelemhez.

Egyszerűen csak ingerszegény környezetben vagy. Az előző munkahelyeden csak férfiakkal voltál körülvéve, itt meg ő az egyetlen nő... kizárólag ezért találod vonzónak.


Inkább lépj ki a komfortzónádból és ismerkedj nőkkel.

2018. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már bekaptad a horgot. Nem tehetsz róla, ilyenek az érzelmek, nem lehet könnyen ellenállni. Én se tudnék, persze van, aki tud. Ne változz meg, éld meg a jó érzéseket. Egy ölelés, egy simogatás belefér (nekem).
2018. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

A házinyúlra nem lövünket idióta puhapötschü emberek találták ki akik nem mertek felvállalni egy érzést a kolléganőjükkel. Nekem volt több munkahelyen is románcom kolléganőkkel. Semmi komoly következménye nem volt, mert titokban tartottuk! Az egyik eset olyan volt, hogy a viszonynak vége lett, de a kapcsolat normalizálódott!

Jelezd valahogy hogy elbűvöl téged a jósága. Hozd a tudomására hogy csodálod. Vagy nyit, vagy bezárkózik, és annak megfelelően lépj!

2018. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó egyetértek veled.Eztényleg gyáva hozzáállásra utal.
2018. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!