Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit megszeretek, azt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megszeretek, azt nem lenne szabad, akit szabad lenne, az meg nem vonz, megoldódhat ez valaha?

Figyelt kérdés
Nem az elvárásaimmal van baj, azok rendben vannak magamhoz mérten. Elmúltam már 30, tehát azt sem lehet mondani, hogy nagyon fiatalka lennék, megalkudni viszont nem tartom fairnek, bár szeretnék kapcsolatot, csak nem mindegy, kivel. Volt 2 egy évnél rövidebb párkapcsolatom, egyik sem miattam ért véget, elhagytak, mert másba lettek szerelmesek.
2018. okt. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Azért van ez, mert tudat alatt olyanokat vonzol be, akik tükröt tudnak neked mutatni az elnyomott személyiségedről. Valójában olyat választasz, akit nem akarsz. Ezért taszítod azt, aki jó lenne hozzád, viszont nem engeded meg magadnak. Ezen kéne gondolkozni.
2018. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így hülyeség, nem vagyok elnyomott, és aki nem vonz, az tényleg semennyire nem vonz, nem fogok leállni családossal, igénytelennel, dohányossal, olyannal, aki el akar nyomni vagy egyből ágyba akar vinni, zavar a körülményesség, a felvágás, a passzivitás, a nyafogás és a negatív életfelfogás. Én teljesen más vagyok.
2018. okt. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!