Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elfelejteni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GáborGab kérdése:

Hogyan lehet elfelejteni 1 viharos, rövid kapcsolatot, amin 3 év után se tette túl magát az ember? Nem hittem, hogy valaha valaki ennyire felkavar, magával ragad és rövid idő alatt.

Figyelt kérdés

Volt már pár különleges pillanatom másokkal, de vele minden fajta testi-lelki kapcsolat megvolt szinte rögtön, és olyan dolgokat váltott ki bennem, mint senki azelőtt, s azóta.Próbáltam,logikusan átgondolni/rávenni magam,bemesélni magamnak,gyűlöltem is,de már nem tudom utálni se.

Sajnos kapcsolatfelvétel se túl pozitív vele.

És eléggé szánalmasnak,és senkinek is érzi az ember magát.



2018. jún. 19. 20:05
 1/2 anonim válasza:
100%
3 éve senkid sem volt? Adj esélyt egy olyan lánynak, akinek kellesz és szeret.
2018. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbáltam azt is.Még 1 régi ismerőssel is próbáltam összejönni,volt 1 kis szikra is másik ismerőssel,és mikor végre elhívtam randira,és igent mondott,másnaptól már kb. szóba se állt velem.

Válogatós vagyok nagyon.Még 1 modellszerű szilikonos csodaszép őszintének tűnő nővel is voltam.De semmi.Átírt bennem mindent,amit eddig éreztem,azóta is.

2018. jún. 20. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!