Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki valami tanácsot tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami tanácsot tudna adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tanácstalan vagyok egy lánnyal kapcsolatban (14/L). Én (18/F) vagyok mielőtt valaki azt mondaná hogy Én mit akarhatok egy ilyen korú csajtól.

Arra most csak azt mondom hogy engem a belsője fogót meg és mikor beszélgetni kezdtem vele akkor többnek néztem.


Na mindegy, szóval beszélgetem vele és kB 1 hét után megkérdeztem hogy van-e valakije. Arra azt mondta hogy ő még az exét szereti és nem szeretné ha egy viszonzatlan szerelembe lenne részem mert tudja milyen(most is abban van).


És én meg erre azt mondtam neki hogy én akkor is őt szeretném (mondtam is hogy kedvelem). Ő azt mondta hogy ezért kerülni fog(hogy nehogy bele szeresek) hát sajna így is tett azóta, beszélgetem már vele. De nagyon nem akar közel engedni. (Kiöntöttem a lelkemet is már)

Az exével nem beszél, én pont ezért szeretnék most közel kerülni hozzá.

És még annyi hogy csaj elég éret felfogású(engem meg is lepet mikor mondta hogy 14)


Amúgy meg mert ennyi ezért próbáltam kiverni a fejemből de nem ment így még én se voltam hogy valakit így bejött volna.

Kérlek tényleg ne trollkodjatok.


Valakinek van valamilyen tanácsa nekem? Vagy valaki volt hasonló szituációban?


Megjegyzés.: Én észre vettem hogy mikor rám néz mintha félne(Nem mosolyog, és szemében

látom hogy tényleg mintha félne). Tudom ha így megmondom neki hogy szeretnék tőle valamit én is megijednék de most mit tegyek amit megtettem nem tudom és nem is vonnám vissza mert úgy gondolom.



2018. okt. 23. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Abban én is biztos vagyok, hogy értelmesebb nálad. Tanulj már meg helyesen írni az Isten szerelmére... Ha azt mondta, hogy hagyd békén, akkor miért zaklatod? Keress olyat, aki jobban illik hozzád.
2018. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam olyat találni aki hozzám illik de sehol senki, és igen azt mondta hogy nem akarja hogy úgy járjak mint ő hogy viszonzatlan legyen a dolog és ezért kerülne de folyton látjuk egymást. És én csak arra tudok gondolni hogy fél tőlem mert elmondtam hogy bejön nekem. És mint mondtam próbáltam már elfelejteni, de nem ment.
2018. okt. 23. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki,akarna valamit,akkor férfiként viselkedne azt hiszem. Szerintem ne hàborgasd, ne vegyél róla tudomàst mert nagy a vilâg. Ha akar valamit,megtalàl. Ne lovalld magad feleslegesen bele, csak az ellenkezőjêt éred el.

27/L

2018. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, pont összecseréltelek benneteket. Tehât a lényeg hogy ne hâborgasd, egyébként is nagyon kislàny mêg.
2018. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!