Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szépség vs értelem? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépség vs értelem? Melyik fontosabb? Beleszerettem egy buta lányba, aki viszont számomra a legszebb.

Figyelt kérdés

Buta és elképesztően féltékeny, mindent félreért.. és naponta tényleg legalább 2x kiakad azon, hogy én biztos mással szeretnék összejönni


számomra ő a legvonzóbb nő eddigi egész életemben, főleg, hogy magas szexuális igényei vannak, de összességében az értelemre is szükségem lenne..


2018. okt. 28. 12:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már, hogy próbáltam vele ,,komolyabban beszélni'' így a féltékenységéről, meg hogy mindent félreért (pl ha elmegyek a boltba, ne gondoljon arra, hogy egy másik nőhöz megyek) de a beszélgetésben nem tudott értelmesen kommunikálni, csak annyit, hogy ,,oké, na mindegy'' ,,értem, na mindegy'' :D szóval téynleg nem tartom lehetségesnek, hogy eszet és értelmet várjak tőle
2018. okt. 28. 12:49
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Őszinte válasz: nyomassad aztán, ha nagyon ráunsz a hülyeségeire akkor hagyd ott vagy ha addig nem hajlandó változni
2018. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miért nem tartod csak barátság extrákkal kapcsolatban?
2018. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot akar tőlem, már házasságba is belemenne. (Szexkapcsolatról hallani sem akar, vagy időként összejárásról)
2018. okt. 28. 12:55
 5/20 A kérdező kommentje:
De jelenleg még nem élünk együtt
2018. okt. 28. 12:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék beleszeretni egy buta emberbe, mert én sose tudnék valakinek a külsejébe beleszeretni. Az csak fizikai vonzalom, hormonok, ösztön... Az pedig nem egyenlő a szerelemmel.
2018. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Akihez én legjobban vonzódtam az is olyan sötét volt, hogy az nemigaz. Habár ez így túlzás, beszélgetni azért lehetett vele, de olyan ostobán látta az életet, hogy egy hajszálnyi esélyt nem adtam volna kapcsolatra. Hosszútávon hiába a vonzalom ez akkor is elviselhetetlen.
2018. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Számomra az intelligencia a legvonzóbb tulajdonság egy potenciális partnerben, de én nő vagyok. Nem tudom, hogy férfiaknál ez hogyan működik. Végső soron neked kell végiggondolnod, hogy együtt tudsz-e élni ezzel a "csomaggal", amit ez a nő nyújtani tud neked minden előnyével és hátrányával együtt. Ha a válasz "nem", akkor ne játszadozz vele, mert nem tisztességes.
2018. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha tényleg annyira buta, lehet hogy észre sem venné, hogy csak szexkapcsolatban vagytok. :) szóval mikor épp együtt vagytol dugjad, egyébként meg tartsd nyitva a szemed! Legrosszabb esetben szakít. Én nem tudnék leélni egy életet egy buta emberrel.
2018. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Értelem. Vagyis inkább érzelmi intelligencia!!! Lehet szürke kisegér küllemre, ha a lelkét kívánom, mint csecsemő a cicit.
2018. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!