Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Küzdjek? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Küzdjek? Akarhat bármit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon megszerettem. Állandóan rá gondolok. Egész sokat vagyunk együtt, múltkor 2 órát várt rám munkahelyemen, hogy találkozzunk. Aztán meg hozott nekem főtt kaját amit anyujától kapott.

Állandóan azt mondja, h milyen jól érzi magát velem.

Ennek ellenére mégis találkozott vmi faszival, aki munkahelyén látta (vendéglátós) megkereste és bejelölte.

Erre is véletlen jöttem rá, mert egyszer haza akartam kísérni, lerázott h találkozik vmi ismerősével, csak azt nem tudta h látom amint 2 puszival üdvözlik egymást.

Rákérdeztem és elismerte h vele találkozott, de h nyugi semmi randi, nincs semmi.

Régebben (néhány hete) azt mondta nem akarja elrontani a barátságunkat azzal, hogy összegabalyodunk, vagy h vmelyikünk többet érezzen.

Azt hiszem ez részemről megvan. H többet érezzek.

Néhány hónapja szakított az exével, aki az első igazi szerelme volt.

Most akkor ez mégis mi ...

Mit akarhat vagy mit nem ...

Ő 19 én 22

Van tippetek? Tanácsotok?

Köszi annak aki elolvasta



2018. nov. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Tanacsom van: ez a csaj idiota (mondjuk a tobbi is), ugyhogy messzirol keruld el. Keress olyat, akinek egyertelmuen bejossz, es nem jatszik az erzeseiddel.
2018. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%

Az eggyes jól mondja.

Az ilyen lányok játszanak össze-vissza az érzéseiddel,aztán a végén tök ártatlan arcal bevágják hogy ők nem csináltak semmit.Jobb elengedni.

2018. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az előttem levőknek annyiban igazat adok, hogy ezt a csajt jobb jegelni, mert elég flörtölős. De abban nem, hogy az összes többi nő is idióta.
2018. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te teljesen egyertelmuen elmondtad neki,hogy szeretnel vele lenni? Mert lehet,hogy o ezt nem igy erzi, es talan kicsit feltekennye akart tenni a masik pasival, vagy kiugrasztani a nyulat a bokorbol.

Az a baj veletek fiuk, hogy nem mondjatok ki nyiltan egyenesen, ha komolyan akartok valamit :-)

2018. nov. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!