Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi, akihez nagyon vonzódok, de nem tudom remenykedhetek abban, hogy ő is. Sokat beszélgetünk, mindig érdeklődő és figyelmes velem. Mindenre figyel, amiről beszélek vele, több hónap tàvlataban is. Mikor meglát egyből hatalmas mosollyal üdvözöl ès integet. Ha eszreveszi, hogy valami bánt, akkor mindig igykszik jobb kedvre deríteni, elmondasa szerint, mert tőlem nem azt szokta meg, hogy nem csicsergek. Viszont sosem tesz semmi megjegyzést a külsőmre, mindig van egy határ, amit nem lép át. Ha elemembe vagyok és olyat szólok, ami kétértelmű, akkor vagy nem vesz róla tudomàst, vagy csípőből lecsapja a labdát. Persze lehet, hogy csak egy barátnak tart, de nem értem, hogy miért köröz állandóan körülöttem. Nincs olyan kapcsolatban velem, amiért muszáj lenne kedvesnek lenni velem. Persze tudom gyerekes kérdés, de nekem nagyon fontos ez a férfi és teljesen tanácstalan vagyok.
2018. jan. 16. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdeményezel?
2018. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira ellentétesen viselkedik, hogy osszezavar es nem merek. Volt már ra nem is egyszer példa, hogy vehette volna a lapot, de mindig lepattintott. Utàna úgy voltam vele, hogy jó nem erőltetem magam rá, akkor folyamatosan kereste a társasagom ès látom rajta, hogy csalódott mert nem foglalkozok vele.
2018. jan. 16. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztázd le vele.
2018. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért veszed úgy, hogy jobban érdekled, mint barátot, mert a te esetedben ez igaz. Nála nem feltétlen, ez kivülállóként marhára egyértelmű. Hány évesek vagytok?
2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Valószínű, hogy beléd van esve az alapján, higy csalódott ha nem vele foglalkozol. Pláne, ha ennyire figyelmes és élvezi a "csicsegésedet" is.


Annak hogy nem az alábbi okai lehetnek:


- ő sem tudja, hogy Te hogyan érzel iránta, ezért fél átlépni azt a határt. 2 értelmű megjegyzések helyett egyértelmű jelzésekre lenne szüksége. Ha félénk, bizinytalan, akkir a kétértelmű megjegyzést nem meri célzásnak venni csak viccnek



- tilosban jár. Élvezi a társaságod, pumpálja az egoját, jó játék, de nem akarja elmélyíteni.

2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Részben igazad van négyes, mert biztos felertekelek jeleket. De ennek ellenere sem erzem most ugy biztosan, hogy csak baratkent kezel.
2018. jan. 16. 18:45
 7/8 A kérdező kommentje:

5#

Engem a masodik opció is örömmel töltene el, mint ez a bizonytalanság.

2018. jan. 16. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért én megnézném a gyűrűsujját,a telefonján a háttérképét,vagy rákérdeznék,ki csomagolja a szendvicseit... ;-)

Viccet félretéve,tényleg lehet,hogy foglalt,veled csak flörtölget,de nem merészkedik tovább,mert nem is akar.

Másik opció,hogy kedvel,de csak mint embert.Engem is sokan bírnak,de nem mászunk rá egymásra.Vannak burkolt bókok néha,vannak pajzánabb poénok,de ismerjük a határokat.Talán ez is erről szól.

Harmadik lehetőség,hogy gátlásai vannak,fél a beégéstől.

Szerintem az a legtisztább,ha elhívod mondjuk kávézni kettesben.Ha belemegy,megemlítheted,hogy valamikor szívesen megnéznél vele egy jó filmet,vagy ilyesmi.Vagy mit tudom én,vettél egy üveg Rosét,de egyedül nem szívesen innád meg...ilyesmik.

2018. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!