Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ha a lányotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a lányotok egy cigány fiúval járna?

Figyelt kérdés
A fiú egyetemre jár és 2 évvel idősebb a lánynál.

2018. nov. 4. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
En azt mondom,hogy fontos az azonos kulturalis hatter. Azaz megertetndm vele,h az nem palya. Hiaba az rgyetem,az se torli el a generaciokon atorloodo szokasokat,amiben a lanyod csak boldogtalan lenne.
2018. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Hali. Cigány vagyok. Senki nem mondja meg rólam. Nincsen semmifele kultutalis hatterem, csupan nagyapam roma szarmazasu. Etnikailag tehat negyed verig roma vagyok es waow. Kepes vagyok tobb toleranciat es empatiat mutatni mint a fenti valaszolo. Ismerjek meg a szulok es dontsek el. A rassz nem befolyasolja az ertelmi kepessegeket
2018. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Igyekeznék nem beleszólni.
2018. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

10 perc beszélgetésből meg lehet állapítani, hogy milyen a srác. Ha azt látom, hogy tiszteli, megbecsüli a lányomat, ő pedig boldog vele, tőlem a Marsról is jöhet. Amúgy meg mit szóljak hozzá?

Az ő élete, az ő döntései. Legfeljebb elmondom neki a véleményemet, eltiltani úgyse tilthatnám, azzal csak azt érem el, hogy a lányommal való kapcsolatom romlik meg. Annyit meg nem ér az egész.

2018. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

"Nincsen semmifele kultutalis hátterem..."

Na látod, ez probléma. Amúgy mutassa be, aztán meglátom.

32/f

2018. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan ki kell emelnem hogy negativ kulturalis hatterem? Istenem, nagyon bele akarsz kotni. Szkepticizmust erzek. Eleve hiszem ha latom valasz, micsoda hozzaallas draga #5os.
2018. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Ami van, inkább azt emeld ki. Az jobban aggaszt, hogy nincsen, minthogy van, csak más esetleg.

Ebben mi a szkepticizmus, hogy mutassa be? A mi kultúránkban be szokták. Nálatok nem szokták? Csak ismeri a szülő, a gyereke párját. Annyit mondtam, hogy miután láttam dönteném el, hogy mit gondolok.

32/f

2018. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Itt konkretan az a problema,h a kerdezo lanya is tanul es nem ellatni akarja a haztartast a fiura meg az egesz csaladra. ( Ott az a szokas.) Meg nem akar gyerek szulo automata lenni. Ott a no dolga a gyerekneveles es haztartas. Aki nem ebben nott fel,az nem akar ilyenbe csoppenni.
2018. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha kikérné erről a véleményem, akkor látatlanban azt mondanám, hogy "hülye vagy kislányom". Emellett, mivel igyekeztem jól nevelni, feltéltezném hogy bölcsen választott, és a fiú megismerése után mondanék ítéletet. Idézőjelesen persze, mivel nem én vagyok hivatott dönteni. Izgulni nem izgulnék a dolog miatt, ha annyira gáz a pasi, úgyis gyorsan szakítanakm :)
2018. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Miért hiszitek, hogy minden roma leragadt annál, hogy a nő csak gyereket szül, főz, most takarít?

Én is roma vagyok, mégsem csak gyereknevelés és kiszolgálás az életem. Ugyanúgy dolgozom én is, ahogy anyum, meg nagyanyám is dolgozott. Nem vagyunk mi rabszolgák basszus.

2018. nov. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!