Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinti016 kérdése:

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a saját lányotok egy (fél) cigány sráccal jönne össze? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

kitagadnám

cigány nem kell a családba

2014. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
kitagadnám!
2014. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

nincs lányom


nincs feleségem :(

2014. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
engem nem zavarna ha NORMALIS :)
2014. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
a normalist ugy ertem h nem lop nem csal stb...
2014. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
ha a lányomnak jó és szeretik egymást meg a fiú is rendes normális és szereti a lányom és a lányom boldog vele akkor tőlem lehet néger is
2014. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megsúgom, hogy én vagyok a lány, 16 éves vagyok, és már 2 hónapja együtt vagyok a fiúval. szüleim hadd ne mondjam mennyire ellenezték, csomó veszekedés volt, és gondjuk ezzel az egésszel.. de idővel remélem más lesz. a fiú, teljesen normális, a családja is. nagyon boldog vagyok vele. nagyon szerethető ember, látszik rajta, hogy szeret, bizonyítja is. nagyon megszerettem.. így mellékesen, tegnap előtt pl. meglepett, és főzött nekem. nagyon szuper volt. :) jó, oké, szakács, de hihetetlen érzés volt. tényleg semmi gond a sráccal, sőt!
2014. okt. 12. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Ezt X év után, ha el tudod mondani, akkor gratulálok.


Nem rosszindulatból mondom....


Ha az én lányom járna vele, akkor leültetném a srácot,

és elbeszélgetnék vele, persze a lányom döntése, nem

akarok belefolyni, de azt sem szeretném, ha az inten-

zívre kellene mennem látogatóba. Ezért elbeszélgetnék

a sráccal, hosszasan, és ha olyan, felvázolnám a jövő-

jét :)

2014. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsit furak a szuleid kerdezo.


Engem nem zavarna, ha a lanyom egy felig roma sraccal jonne ossze, ha az tiszta szivbol szeretne a lanyomat, es a lanyom boldog vele.

Nem allnek a boldogsaguk utjaba, az lenne nekem is a fontos, hogy boldognak lassam.


A felig roma fiuk is tudnak tiszta szivbol szeretni.

2014. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 viktory11 ***** válasza:
63%

sziasztok

legelőször én egy roma lány vagyok 24 éves volt egy magyar

barátom akinek a szülei utáltak engem eltiltottak tőle volt olyan hogy az apja az úton verte meg egy fakanállal mikor együtt láttak.... és még durvábbak is voltak

és sikerült minket elválasztani úgy hogy az ország másik felére küldték bentlakásos iskolába ahol egy fél év után beszedte a gyógyszereket és meghalt ez 5 éve volt.

Szerintem először egy embert meg kellene ismerni tudom hogy vannak a romák közt utolsó féreg emberek de a magyarok között is.

2014. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!