Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok hozzá, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, hogyha a személyről, akibe beleszerettetek kiderülne, hogy transznemű?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

engem zavarna, pedig amúgy toleráns vagyok.

de ez pont az a terület, ami nem jön be.

nagy átbacásnak érezném, h. az illető megvezetett.

mert ez átverés hol.


ha abban a hitben vagy, h. nő, de közben eredetileg pasi.


érted.


én nem mennék ebbe bele.


mert azzal végül is egy meleg kapcsolatba mész bele.


tehát ha te férfi vagy, és belezúgtál egy nőbe, aki férfinak született, hiába most női külseje van, attól ő még született férfi, és akkor olyan, mintha egy homoszexuális kapcsolatban élnél.

2018. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de alapból úgy gondoltam, hogy ez a személy mondaná el. Csak mivel az emberek túlnyomó többsége nem toleráns, ezért ezt "mindegy"-nek gondoltam.
2018. nov. 7. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

de ne másokkal foglalkozz.


vmiért úgy sejtem, te vagy a transznemű, és valakivel szerelembe bonyolódtál, és szorongsz elmondani neki az igazat.


ha így van, akkor is az őszinteség a legjobb út.


ha meg nem vagy transzi, hanem a partnered az, akkor ne törődj ki mit szól hozzá, ha te tudnál vele élni.


én nem tudnék, de semmi bajom a transzikkal, vagy azokkal, akik velük élnek.

2018. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha elsö látásra szerelem de csak egy perc mulva mondaná el, verném a fejemet a falba. Ha hosszabb ismeretség után mondeaná csak el, akkor az ö fejét verném ugyanoda!
2018. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én elmondom annak, akivel párkapcsolat céljával randira megyünk. Így a beleszeretés már ennek tudatában állhat elő.
2018. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
mikor derül ki? ha már beleszerettem az azt jelenti hogy későn mondta el. szóval elküldeném vissza ahonnan jött. ha meg egyből elmondaná akkor még alapból elkerülhetném az ismerkedést is, nemhogy a beleszeretek részt.
2018. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon népszerűek lettek a net elit helyein (4chan és társai) a trapek és ladyboyok, úgyhogy ideje itthon is igazodni az új trendekhez! :D
2018. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!