Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40+ férfiak! Volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ férfiak! Volt, hogy stabil, jól működő kapcsolatotok mellett mégis beleszerettetek egy másik, fiatalabb nőbe?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok? Hamar elmúlt? Vagy ha nem bölcsebb dolog mégis inkább magatokba zárni ezt az érzést, mint összejönni a nővel?
2018. máj. 26. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem dehogy, ilyen sosem fordult még elő a világtörténelemben.
2018. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ mennyivel fiatalabb. Az érzéseket nem tudod elzárni.
2018. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Valami még sem stimmel, ha beférkőzhet egy harmadik vagy esetleg csak a fiatal teste es a szex vonz ? Ha az utóbbi akkor felejtsd el.
2018. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Igen, most zajlik. 16 évvel fiatalabb nőbe szerettem bele, kölcsönös a szerelem, fél éve tart. A párom 7 évvel fiatalabb tőlem.

Nem csökken az érzés hanem egyre erősebb.

2018. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Volt.

Beleszerettem idővel, hiába nem akartam. Elváltam miatta. Aztán egy évet nem bírtunk együtt. Sajnos nem az eszemre hallgattam.

Eldobtam érte egy jó házasságot, utálnak a gyerekeim, anyagilag lepadlózott a gyerektartás.

Amíg csak szeretők voltunk, a jobbik arcát mutatja mindenki. De összeköltözés után megváltozott minden. Féltékenység, hisztik, fúrta a gyerekeim. Aztán megcsalt.

Bármit megtennék, hogy vissza tudjam csinálni, és visszakapjam a családom. Erre esélyem sincs, mert a volt feleségem azóta újra férjhez ment.

2018. máj. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Tipikus eset. Nagyon sajnállak, túl nagy árat fizetsz érte. Nekem a nejem lépett félre, elvált, a gyerek nála maradt, aztán a pasija dobta. Én újra nősültem másik városba (300 km).

A legrosszabb érzés amit átéltem, hogy a család szétment, az anyagi dolgaink szétestek, a gyereket csak ritkán láthatom.

Messte a legrosszabb ebből hogy a gyerek hétköznapjaiban nem vehetek részt.

2018. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem eri meg,hogy az ember eveszitse a gyerekeit
2018. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!