Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet azt megszokni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt megszokni, hogy csúnya lànykènt nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyesmit nem lehet megszokni..
2018. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csúnya lány vagyok, mégis kellek a férfiaknak. Mással ellensúlyozok.
2018. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért akarod megszokni a nemlétezöt? (Ha nem akarod itt elmondani priviben is leirhatod.)
2018. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam irni mint a masodik irt. Rengeteg csunya de nagyon csinos no van, akik ugyanugy kellenek a pasiknak.
2018. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mi számít nálad csúnyának? az attól függ. Nagyon sok olyan nőt látok,akiknek pl. az arca nem a legszebb,mert nem apróbb bőrhibái vannak,vagy nem arányos az arca. Na és? Pont nem az érdekel,sőt... én az ilyeneket szoktam inkább észrevenni,és érdeklődni felőlük. Csak ők is kizárólag a helyes pasikkal állnak szóba, szóval engem emberszámba sem vesznek...

27/F

2018. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20 éves fiú létemre én már elfogadtam,hogy nem vagyok vonzó a lányok számára. Nagyon nehéz volt de mára már beletörődtem.
2018. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 évesen túl fiatal vagy ahhoz, hogy bármibe is beletörődj:)
2018. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2.hozzászóló vagyok: neked is és azoknak is írom, akik levélben kérdezték, hogy mivel ellensúlyozok: nem vagyok egy "lehúzó ember", mindig mosolygok, kedves vagyok, meghallgatom az embereket. Finomakat főzök, lehetőségemhez mérten igényesen nézek ki és okos vagyok. Ennyi elég ahhoz, hogy aki megismerjen az megszeressen :) Igazából próbálom a jó oldalát nézni a dolognak: aki szeret, az nem azért van velem, mert jó a testem/csinos a pofim, hanem azok miatt a dolgok miatt, amik nem múlnak el idővel sem. Persze nem játszom, hogy savanyú a szőlő, örülnék neki, ha csinos lennék. De nem szeretném, hogy a mulandó szépséggel fogjak meg valakit. Mert az nem lesz tartós. Szóval kérdező, ne belenyugodj, hanem javíts azokon a dolgokon, amiken lehet. Az élet nem igazságos, de csak magaddal szúrsz ki, ha ezen keseregsz.
2018. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen jellegű a csúnyaságod. Túlnyomórészt nem kizáró ok. Nagyon ritka az olyan csúnyasági tényező, amit én pl nem tudnék tolerálni, de van. Ebben az esetben sajnos rossz életre kell számítanod. Kár.
2018. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez baromság, mármint az, hogy csak külsőségre alapozva ne kellenél senkinek. Hidd el egy nyerő személyiséggel is lehet varázsolni. Ha adsz magadra (ha adott akkor tárgytalan) és önbizalmadon javítasz szerintem nagyobb esélyed is lesz.
2018. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!