Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csúnya dolog összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog összejönni exbarátunk legjobb barátjával? Természetesen ettől független szakítás után.

Figyelt kérdés

Működött ez valakinél? Nagyon szeretnék összejönni az exbarátom barátjával. Mindig is tetszett és tudom,hogy én is tetszem neki.

Lehet ennek jó vége?



2018. okt. 31. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg a barátja az exednek, és nem csak haverok, akkor nem fog veled összejönni.
2018. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

attól függ.

mert velem volt olyan,hogy összejöttem párszor a lánnyal,aztán mondta a haverom neki teszik komolyabban is és akkor "átadtam" úgymond.

de ha a konkrét barátnőm jönne össze a haverommal utánam,akkor ott örök harag lenne és nem beszélnék többet egyikkel sem az életben.

2018. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem a te problémád. A haverok majd megvitatják, hogy ez gond-e nekik.
2018. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza a kérdés, a kristálygömb szerint az eredmény viszont egy meleg hármas lesz!
2018. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem te döntöd el. Majd a fiúk megvitatják, megérsz-e egy patront.
2018. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imadom ezeket a falusiakat, mindenki mindenkivel b*szik.
2018. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!