Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Nekem is van férjem. Éjjel nappal rágondolok, már nem tudom mit csináljak? Kapcsolatban vagyunk néha találkozunk. Szeretném elfelejteni, mit lehet tenni? Egésznap aggodok felhiv-e? Alig tudok enni. Kérek tanácsokat.

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy jó tanácsokat kapjak.ő életem értelme.de ez igy nem mehet tovább.

#szerelem #kétség #őrület.felejtés
2018. nov. 11. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el elsősorban.
2018. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Első körben feküdjél le vele párszor. Akkor meglátod, mi a következő lépés.
2018. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ne talalkozz vele es hozd helyre a kapcsolatod a ferjeddel. Elvetemult otlet, igaz? Es az eleted tovabbi szakaszaban felejtsd el a "csak" egy kave volt, "csak" beszelgettunk es a tobbi onfelmento szoveget, amik onmagukban persze, hogy artalmatlanok, csak aztan ide vezetnek.
2018. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Hiába írunk neked jó tanácsokat addig, amíg a rózsaszín köd és a szexuális vágy elborítja a józan ítélőképességedet.

És szerinted te is az ő "élete értelme" vagy?Én erre nem tenném rá az életemet.De részleteket sem írtál, így csak általános választ tudok írni hasonló helyzetek alapján.

1.A nős férfiak közül csak kevesen lépnek ki a házasságukból más nő miatt.Inkább csak szórakozást keresnek.Nagy valószínűséggel te is csak ennyi vagy számára.Hazudhat bármit, hogy a változatos puncit megtartsa, de nem célszerű ezt komolyan venni, mert az igazság tartalma nulla.

2.A helyedben első körben a saját házasságomon gondolkodnék el, hogy mi vezetett odáig, hogy más férfibe zúgtál bele férjezett nő létedre.Ha ezzel megvagy, akkor onnan már okosabb leszel.

3.Meginterjúvolnám ezt a szédelgős, hűtlen farkat, hogy ő mit gondol a mi "kapcsolatunkról"?Lehet szerencséd lesz és őszinte választ kapsz tőle.Bár ez ritka, mint a fehér holló.Ez alapján már tisztábban láthatod, hogy mi várható a jövőben.

2018. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben első körben leülnék és elgondolkodnék a házasságomon. Hohy mit jelent neked az az ember, akivel együtt élsz. Mik azok a dolgok, amiért mellette vagy, és mi az, ami hiányzik, vagy zavar.

A szerelemtől függetlenül, amit más iránt érzel, elsősorban a jelenlegi életedben van hiány. Ha még van értelme javítani a kapcsolatodon, azt közösen együtt töltött idővel, kommunikációval, az élmények felidézésével, ami miatt egyszer a férjedet választottad érdemes kezdeni. Ez segíthet, hogy erzelmileg helyrejöjj.

Nem minden esetben érdemes azonban megjavítani. Akkor viszont - szintén függetlenül a szerelemtől - váltani kell. Az érzelmeidért nem felelsz. A cselekedeteidért azonban igen. A legfontosabb, hogy ne hazudj senkinek. Főleg ne magadnak.

2018. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy kit akarsz. Utána, ha a férjedet választod, próbáld meg kiábrándítani magad a pasiból. Erre nekem a legjobb mód az, ha elérem, hogy a férfi ne akarjon semmit. Néhány buta vagy durva beszólás, és a varázs darabokra törik. Ezután az történik, hogy ő is úgy fog beszélni ahogyan nagyon nem kéne. Pikk pakk túl lehet így lenni bárkin. Persze, ehhez határozottan tudnod kell, hogy mit akarsz.
2018. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kérnék még tanácsokat.Ő az én boldogságom.De ha nem kellennék neki szerintetek találkozgatna velem? és telefonálna? azt kérdezném hogy lehetne elfelejteni? amit nem akarok de tudom hogy kellenne.köszönöm ha irtok.
2018. nov. 11. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kellesz-e neki, nem mondhatjuk meg neked ismeretlenül, bár tudom, hogy ezt szeretnéd hallani, mert most elképzelni sem tudod az életedet nélküle.

Éld meg a közös pillanatokat, használd ki a hihetetlen energiákat, amit az érzés által kapsz. Még a nap is máshogy süt...

De közben tedd rendbe az életed. Nem tudni, a szerelmed miként tekint kettőtökre, nem áldozhatod be minden gondolatod neki, még ha jól is esik...

Az "elfelejtésre" nincs recept. Idővel viszont könnyebb lesz.

Ennél okosabbat nem tudok írni, mert a szerelem érzelmi drog. Gyanítom, az első komoly közeledésére borítanád az eddigi életedet. Emiatt tanácsolom, hogy gondolkodj el azon, most a megfelelő emberrel vagy-e együtt.

2018. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben.Gombnyomásra elfelejteni nem fogod tudni.Csak próbáld azt megérteni,hogy idealizálod őt és sokáig fogod is.Csak akkor ismernéd meg igazán,ha pár évig együtt élnétek.Ugyanúgy elhidegülnétek,mint a férjeddel.Én felrúgtam a házasságom másik férfi miatt,de nagyon megbántam.Sok idő eltelt már,a volt szeretőmet mai napig szeretem szeretettel,de ezek ellenére is megbántam.Már most másképp csinálnám ,elmondanám a férjemnek hogy érzelmileg megfogott más férfi,de már küzdenék a házasságomért.Igazad van,ez sokáig nem tartható,de a szerető mit szól ehhez? Otthagyná az asszonyát?

30/N

2018. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire bele vagy bolondulva, akkor hagyd ott a férjed. Abból már normális házasság nem lesz.


Legalább te magad is meglátod, hogy mennyire vagy fontos életed értelmének. Mindenképp nyersz, legalább megtudod az igazat. Még az is lehet, hogy ő is veled tervez.

2018. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!