Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikènt lèpjek túl felnőttkènt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikènt lèpjek túl felnőttkènt egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Egy èvig találkoztam rendszeresen egy nálam fiatalabb fèrfival,akibe nagyon beleszerettem,de ő úgy döntött ,hogy,, csak" barátságot szeretne.Nèha fogadom,de sokszor èrzem csak a szívem fájdítom,ha fogadom,mert jelenleg nem akar mást.Az interneten a facebook-on is visszatèrôen rám ír,de 2 hónapja inkább elutasító vagyok vele.Olyan èrzèsem van,mint ha èrdekelnèm is meg nem is.Van bennem is egy hasonló èrzès.Közeledès,ès távolodás..Az sem biztos,hogy egy megalapozott döntès lenne,ha azt mondanám többet ne jöjjön.
2018. nov. 11. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak áltatod magad, ha tovább vársz. Ennyi idő alatt haladt volna a dolog, ha akarná, de ő kijelentette, hogy ennyi lesz.

Tiltsd le, hogy ne lásd, foglald le magad mással. Közhely, de idővel elmúlik ez is.

2018. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem biztos,hogy egy megalapozott döntès lenne,ha azt mondanám többet ne jöjjön."


pedig te, ezt valahol te is tudod. Ő még mindig nem akar többet. TE pedig magadat szívatod a "haverkodással". De tudom, hogy ehhez a lépéshez kell a legnagyobb erő.

2018. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idő tènyleg mindenre gyógyír.Ha egyszer csak elvágsz majd minden szálat ès adsz időt magadnak,lesz esèlyed,hogy boldog lègy.Emellett a fickó mellett csak az időd,türelmed fogy.A szexen kívül szerintem semmi mást nem tud neked adni.Maximum egy csoffadt szeletet a pizzából.Vajon ez neked így elèg?!
2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem válaszra sincs szükség, mert nagyon jól átlátod a helyzetet. Tudom, hogy az ember ilyenkor a legkevésbé sem ezt akarja hallani, de én tényleg komolyan gondolom, hogy jön más, jobb! Csak teremtsd meg magadnak a lehetőségeket az ismerkedésre!
2018. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!