Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már magad úgy mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már magad úgy mintha lelkileg haldokolnál? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, egy rossz kapcsolatban éreztem már. Kiléptem belőle, utána jobban lettem.
2018. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te miért érzel így Kérdező? Mi történt?
2018. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Régebben éreztem magam így, majd jött egy pár hónapos fellendülés és hirtelen beütött a mélypont. Jelenleg meg halottnak érzem magam.


Tenni ellene talán annyit lehet, hogy keress valami hobbit ami leköt vagy próbálj meg valami olyat találni ami ki tud húzni ebből.

2018. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2018. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2

Viszonzatlan szerelem, elutasítás, a szeretett személy hiánya.

2018. okt. 23. 19:17
 6/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Nem érzem magam lelkileg haldoklónak, viszont totál üresnek igen. Senki és semmi nem tud érdekelni magamon kívül. Nem érdekelnek az emberek problémái, nyűgjei és igyekszem arra törekedni, hogy ne zúdítsák a nyakamba a gondjaikat.
2018. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem hogy kezdem elveszíteni az érzéseimet, már a szomorúság sem olyan mint régen, érdektelenség, közöny, ezekkel írható le a a legjobban amit "érzek".
2018. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem sokan átestünk hasonlókon, de rajtad is múlik, hogy meddig hagyod magad ebben az állapotban. Tudom kínzó és beszűkült tudatot okoz, de próbáld meg elterelni a figyelmed. Először nem fog menni csak percekre, de aztán egyre jobb és könnyebb lesz. Ne keseredj el!
2018. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5

Hasonlokon en is atmentem. Megvolt az elutasitas, elfogadtam, de valahogy megsem tudtam tullepni rajta. Nagyon sokaig tartott, teljesen leirtam sajat magam,mar nem hittem abban, hogy no vagyok. Egy melypontom utan volt egy elhatarozasom, hogy bebizonyitom magamnak: igenis jo no vagyok, es ez nemileg segitett visszatalalni a valo vilagba. A szeretett szemelybol pedig azota teljesen kiabrandultam, mar azon szoktam gondolkodni, hogy egyaltalan mit szerethettem benne :)

Szoval en is alatamasztom, hogy igen, elhatarozas kerdese. Kokemeny az eleje, es nekem bevalt, hogy magamon valtoztattam :)

2018. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Belül én màr rég halott vagyok.

túlélhetô :)

2018. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!