Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előbb-utóbb elmúlik a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb elmúlik a szerelem. Ti hogy viselitek, ha már nem vagytok szerelmesek a feleségetekbe, de nem akartok/nem tudtok elválni?

Figyelt kérdés
elmúlás, érzelmek, túlélés

2018. nov. 15. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Semmi különös. A szerelem valameddig tart, 1-2 év, aztán alábbhagy, megmarad a szeretet és ez így jó.
2018. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Mért kellene elválni ha már nem vagyok belé szerelmes? Ilyen ostobaságot ki hallott már?

Utána meg kezdjek mindent elölről? Alkalmazkodni a rigolyáihoz, neki meg az enyémhez. Összeszokni az ágyban stb, stb....

Megszoktam, jó vele a szex, jól kijövünk, azonos az humorunk, a preferenciáink, az értékrendünk.

Majd megint jönne a próbálkozás, 8-10 partner, mire olyat találnék akivel passzolunk az ágyban meg a hétköznapokon is.

Megszoktam, szeretem, tisztelem. Eszem ágában nincs elhagyni.

2018. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Van oka, hogy nem válhatok el... 3 is...azokra koncentrálok.
2018. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Életben kell tartani a szerelmet és akkor nem múlik el. Nálunk 10 éve működik... 😊
2018. nov. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet. Ez a természetes.

Azt hiszed, hogy szüleid is 70-80 éves korukban még szerelmesek egymásba? Tévedés. Viszont nagyon szeretik egymást és remélem tisztelik is a másikat.


Szóval nyugodj meg szépen, egy kapcsolatban sem tart örökké a szerelem.

2018. nov. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Volt sokfele szerelemben reszem de a legeslegjobb amikor mar nem a kemia miatt vagy vele hanem utana, 2-3ev utan mert teljes szivedbol szereted, nem langol, inkabb olyan joizuen korulolei a szived h igen osszetartoztok, o az akire mindig szamithatsz,akivel egyutt toljatok a szekeret,a tarsad. Valoban nem olyan izgalmas es nincsenek pillangok,de ezt a hazaertem erzest semmilyen langolassal nem cserelnem el.Egyebkent mi 4evnel jarunk es mindennap megy a szerelemvallas (egyikunk sem nyaladzos tipus), most is ott a rozsacsokor az asztalon, fogja a kezem amikor alszunk, de ezeken dolgozni kell,apolni, eletben tartani a kapcsolatot. A kovetkezovel is elmulna a kemia, nincs miert kilepni a kapcsolatbol hiaba pontoztatok le aki azt irta h megszokta,szereti. Aki a 2eves izgalmat keresi valojaban nem tarsat keres hanem fizikai vonzalom keltette izgalmat.
2018. nov. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ó utolsó, minden mondatod aranykeretbe foglalnám :)
2018. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen utolsó előtti mindent elmondtál.


Nálunk is ilyen. Mi ugyan csak két éve vagyunk együtt, de mintha minden pillanattal jobb és mélyebb lenne az egész. Mintha lenne egy saját világunk amit csak mi értünk meg, saját nyelvünk, szokásaink. Soha még olyan emberrel nem találkoztam akivel ennyire önmagam tudok lenni és aki ezt szereti bennem. Egy dolog hogy szexuálisan mindig kívánjuk egymást. De ez valami sokkal de sokkal mélyebb. Ha ez a párkapcsolat egyszer vége szakad (mert akármi megtörténhet) mi akkor is ott leszünk egymásnak. Én sosem hittem volna hogy valaha ezt átélhetem.

2018. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ketfele embertipus van. Az egyik meglat egy tapado rongyot egy seggen, elborul az agya, es azt mondja, szerelmes. Aztan x ido utan "elmulik a kemia", es vagy marad valami, vagy csak szakit, es megy tovabb. De ez nem szerelem, ez sima kangorcs. Normalis ember megismeri a masikat, es ahogy egyre jobban megismeri, egyre jobban beleszeret a masik gondolkozasaba, mozdulataiba, humoraba. Itt nincs ilyen baromsag, hogy "elmult a kemia", mert egyre erosodnek az erzelmek, es a kemia is. Ez az igazi szerelem. De a legtobb ember a letezeserol se tud, mert sokkal sekelyesebbek ennel.
2018. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lett lepontozva az utolsó, tök igaza van...
2018. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!