Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit, akit nem szabad, de ő is kötődik hozzám. Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Fülig belezúgtam egy nem független nőbe, akitől sajnos nem tudok elszakadni érzelmileg. Ha csak szexuális vágyat éreznék, az egyszerűbb lenne, de ennél többről van szó. Sokat gondolok rá, szeretnék a közelében lenni, élvezni a társaságát, hiányzik az a légkör, ami őt körbeveszi. Nem akarom nagyon részletezni a történetet, munkahelyi ismeretség volt, de én már nem ott dolgozom. Azt tudtam, hogy kedvel, de fogalmam sem volt arról, hogy mennyire kötődik hozzám. Az eljövetelemkor ölelgetett, simogatott, sírt is, próbáltam vigasztalni, külön ajándékokat is adott. Szinte napi kapcsolatban vagyunk, általában fb-on írunk egymásnak, néha összefutunk a közös munkahelyi ismerősök kapcsán. Ilyenkor mindig megpuszil (van, hogy kiköveteli), simogatja a felkaromat, miközben a szemembe néz. És még nehezebbé teszi az elszakadást, hogy folyamatosan dicsérget, érezteti, hogy sokat jelentek neki, olyanokat ír, hogy hiányzom, hogy sokat emlegetnek a társaságban, hogy teljesen bezárkózott, mióta eljöttem, és hogy azért sír utánam, mert megszeretett. Persze ez így elég érdekes, szerintem itt a kedvelésre gondolt, mert korábban is olyat mondott, hogy mindig a barátaim lesznek. Én sosem mondtam semmi konkrétumot neki az érzéseimről, és nem közeledtem hozzá, holott szeretem őt, és amikor a közelemben volt/van, szinte meg tudtam volna (vagy tudnék) bolondulni, mert szexuálisan is nagyon vonz. Vagyok annyira önző, hogy nem mondtam el neki semmit, mert félek, hogy vége lenne a jó viszonynak. Természetesen gondoltam arra is, hogy talán csak hülyít, de nekem őszinte típusnak tűnt, szóval nem tudom. Kötődik hozzám, ez kétségtelen, de a többiben bizonytalan vagyok, viszont lehet, hogy csak én akarok többet belelátni a dologba. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem ítélkezést vagy kioktatást kérek, éppen elég nehéz helyzet ez a számomra, ha mást mond a szívem, mint az eszem. Szeretnék normális, értelmes válaszokat kapni, köszönöm.

2018. nov. 15. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"ölelgetett, simogatott, sírt is, próbáltam vigasztalni, külön ajándékokat is adott.

mindig megpuszil (van, hogy kiköveteli), simogatja a felkaromat, miközben a szemembe néz. És még nehezebbé teszi az elszakadást, hogy folyamatosan dicsérget, érezteti, hogy sokat jelentek neki, olyanokat ír, hogy hiányzom."



kikopiztam a lényeget.


ez a nő sztem oltári gáz.


teljesen émelyítő volt olvasni is róla ezt a jellemzést.


vagy egy idióta, minden kontroll, tartás nélkül, vagy nem tudom, de ha én pasi lennék menekülnék tőle.

2018. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

külön gáz, hogy a nő elméletileg párkapcsolatban él, és így viselkedik.


egy rbanc.


neked ilyen ócska nő miért kell?

2018. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Nem az a baj,hogy vonzódtok egymáshoz,szeretitek egymást,hanem hogy könnyen húzhatod a rövidebbet.Ő nem fog egyedül maradni akkor sem,ha tőled megkapja,amit akar,aztán netán vèget èr a dolog.Te viszont egyedül maradsz majd ezzel a lelki teherrel,ami egy viszony után kètszer olyan nehèz.Èn megpróbálnèk felejteni,ès független nőt keresni.Most mèg minden happy,de ha belebonyolódtok,szerintem te leszel a vesztes.

2018. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1: Oké, szíved joga véleményt írni, én ezt elfogadom. Viszont nem igazán értem, miért lenne alávaló az illető, szerintem jó páran csinálnak "hülyeségeket", ha mondjuk érzelmileg elfogultak valaki iránt. Szerintem te is csináltál hülyeségeket, mint ahogyan én is, meg még sokan mások. Egyébként az az érdekes az egészben, hogy aki próbált rá nyomulni, azt lerázta, mesélte is, hogy volt olyan rendezvény, ahol idegen faszik másztak volna rá, de nem hagyta magát, és a volt kollégák is megerősítették, hogy a végén már ők is vigyáztak rá, meg tudok pár embert az ismerősi körben is, akiknek szintén bejön, de velük sem viselkedik ilyen furán, mint velem. És ha olyan típus lenne, akkor szerintem simán találna magának x+1 csávót, szóval nem igazán értem ezt az egészet.
2018. nov. 15. 20:39
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Bizony szerintem is qrvásan viselkedik a nő.

Vajon a párja mit szólna, ha tudná?

Az a baj kérdező, hogy neked ez imponál, az egódat balzsamozza, fickósabbnak érzed magad tőle, igaz?


Nagyon könnyű táncba vinni téged, nagyon könnyen lángra kapsz ezek szerint.


De azt kéne meglátnod, hogy a nőből hiányzik minden erkölcsi fék, és úgy viselkedik, ahogy semmiképp nem korrekt és nem tisztességes, hiszen foglalt.


Ha össze is jönnétek, mivel morálisan egy zéró csaj, a hátad mögött hasonlóan incselkedhet majd egy másik férfival is, mert neki láthatóan belefér. Jellemtelen ember, és te nemkülönben, hogy még mindig tartod vele a kontaktot, és gondolom minden percét kiélvezed az asszonyka viselkedésének.


Szó szerint, mintha hibbant lenne, teljesen irracionális. Mi az, hogy kiköveteli a puszit, letapiz, bőg miattad, és hízeleg, dicsérget?


Nemcsak azért problémás, mert ezzel érzelmileg megcsaljaca társát, hanem mert ahogy az előző válaszadó írta, ez tényleg ribis viselkedés.


Egy normális, érett, felnőtt nő szerintem nem járatja le magát ilyen tapadós, ömlengő viselkedéssel.


Lehet, hogy mentálisan zakkant, valami nem stimmel nála. De szerintem egészséges lelkű nő így nem viselkedik.


A másik szomorú dolog, hogy valszeg annyira magányos pasi vagy, hogy erre a nőre szükséged van érzelmi pótlékként, ezzel magadat is megalázod, még ha nem is látod.

2018. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3: Tudom jól, csak ez nagyon bonyolult helyzet. Amikor hosszabb szabin volt, azt hittem, ez segíteni fog elfelejteni őt. Hát nem így történt, pedig akkor még nem is produkált semmi ilyesmit, egyszerűen csak jól éreztem magam a társaságában, beszélgettünk, hülyéskedtünk, semmi több. Azóta meg még nehezebb lett kilépnem, hiszen ő is ad ilyen-olyan (félreérthető vagy félre nem érthető, nem tudom) jeleket, vagy legalábbis amiket annak lehet venni. Akárhogy is van, miért csinál olyat valaki, hogy külön nekem hoz sütit, vagy hogy betegen készít nekem ajándékot? Néha az az érzésem, hogy egy megbolondult, szerelmes csitrivel állok szemben, aki talán ugyanúgy küzd a helyzettel, mint én. Ha azt vesszük, akkor én már régen rajtavesztettem, mert belezúgtam, hiába távolodtunk el földrajzilag, egyszerűen gyenge vagyok ahhoz, hogy felszámoljam ezt a kapcsolatot. Nem hinném, hogy itt van jó megoldás, és számomra sem könnyű ez a helyzet.
2018. nov. 15. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

"Akárhogy is van, miért csinál olyat valaki, hogy külön nekem hoz sütit, vagy hogy betegen készít nekem ajándékot?"


mert bolond, és nem feltétlenül a szerelemtől.


fel nem fogom, mit eszel rajta. tökre olcsó, szinte tálcán kínálja magát.

én csodálkozom, hogy van pasi, akinek ez a gej kell.


leginkább ez tényleg arról szól, nincs senkid, vágysz a szerelemre, vágysz arra, hogy valakinek fontos legyél, és hát jön egy ilyen szélvész nő az ajándékaival, süteményével, bókjaival, és te máris menthetetlenül belezúgtál.


nem tudom, hogy feltűnt-e, de mintha a nemi szerepek felcserélődtek volna nálatok, és ő udvarol, bókol, hízeleg neked, te meg vagy az elcsábított, letaglózott ki is...? férfi vagy sissy?

2018. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Én csak egy dologra jöttem rá.


A nők nem szeretnek unatkozni.


Én nem értem, hogy az, aki úgy gondolja, hogy szereti a nőket, megteheti, hogy erkölcsileg kategorizálja őket.


Persze, logikus hogy a férfi megtesz mindent, és ha a nő ezt nem értékeli, akkor egy szajha.


Azonban kettőn áll a vásár.


Valóban az lenne a tiszta, és igazságos, ha nem lenne pasija. Emberi lelkek forognak kockán.


Önzőek vagyunk, mi gyarló emberek.

És hihetetlen, mikbe belemegyünk abba, hogy örömet éljünk át.


Szerintem simán lesmárolhatnád a csajt. Utána megnyílsz. Aljas ugyan, de hát a szavak olykor nem tudnak elegendőek lenni.


De tudd meg, bárhogyan is döntesz, ezt neked morálisan rendezned kell magadban.


Szerelemben az ember hülye, de pont ezért van több esély a boldogságra.

2018. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

"egyszerűen gyenge vagyok ahhoz, hogy felszámoljam ezt a kapcsolatot. Nem hinném, hogy itt van jó megoldás, és számomra sem könnyű ez a helyzet."


igen, gyenge vagy, mert egy kis szeretetmorzsáért, néhány szirupos bókért meg vagy veszve, de némi önismeret és önvizsgálat csodákra képes.


először is azt kéne tudatosítanod, hogy ez a nő nem egyenes, veled sem az, mert úgy hülyít, hogy közben párkapcsolatban van, és szerintem élvezi is, hogy ennyire meg vagy rogyva tőle.


másrészt, ahogy itt többen írtuk, magányos vagy piszkosul, és ez kb. ahhoz hasonló érzelmi állapot, mint amikor egy éhes, szeretetlen lelencgyerek elmegy az első szembejövő, hozzá kicsit is kedves emberrel.


a nővel a helyedben lezárnám eljárnék valamilyen önismereti csoportba, aztán pedig egy normális, független nőt igyekeznék találni, de nem görcsösen.


amúgy egyszerű lehetsz, mint az egyszeregy, tényleg nem lehet nehéz megragadni a töködnél fogva, meg hatni rád érzelmileg.

2018. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Örülök a kommenteknek, örülök annak, hogy a gyk-n ennyi tisztességes ember van, nem mintha bármikor is kételkedtem volna abban, hogy itt mind-mind hétköznapi hősök futkároznak, akik minden bizonnyal ugyanolyan gerincesen viselkednének egy nehéz szituációban, mint amilyen gerincesen nyilatkoznak anonim módon egy anonim oldalon. Hogy őszinte legyek, tényleg megnézném, hányan csinálnának segget a szájukból az itteniek közül, ha arra kerülne a sor. Igen, vállalom a gyengeségeimet, vállalom a magányosságomat, azt, hogy nem vagyok tökéletes, és hogy nem is akarok annak látszani. Ember vagyok, tele kételyekkel, sérülésekkel, félelmekkel, vágyakkal, és ezért meg lehet engem kövezni, hajrá. De van egy olyan érzésem, hogy savanyú a szőlő, még akkor is, ha a véleményekben sok az igazság. Akinek az életében még nem jött el az a pillanat, amikor hülyeséget követett el, vagy amikor az egyébként olyan szépen hangzó elveket nem tudta a gyakorlatban is érvényesíteni - nos, annak el fog jönni, és simán bele fog futni olyan csapdahelyzetekbe, amiket korábban kikerülhetőeknek vélt. Más szemében a szálkát is...
2018. nov. 15. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!