Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem sok mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem sok mindennap beszélni?

Figyelt kérdés
Mikor pl valakivel ismerkedtek es alakuloban vagytok, de a masik fel mindennap irogat hogy mizu stb, ha meg nem irol neki mondjuk tobb napig szamon ker hogy miert nem... Ez annyira zavaro, masok is vannak ezzel igy? Nekem neha jol esik egy kis szunet..
2018. nov. 17. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert nem ismerkedik velem senki nincs ilyen gondom de megèrtelek idegesítô ez a sok szia mizu stb.
2018. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, midenkinek ás az igénye a társasághoz.
2018. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan aggódnak,az ismerkedés fázisban, hogy talán azért tűnsz el mert már nem érdekel, vagy mert van más. Próbáld ki, hogy őszintén elmondod igen én ilyen vagyok igénylem ezt a fajta "egyedül létet hagyjál levegőt"
2018. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam, de akkor meg azon gorcsol hogy nem irok neki..
2018. nov. 17. 22:47
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
27%

Nekem is sok. Napközben szeretnék a munkámra, a hobbijaimra, a tanulmányaimra, az elfoglaltságaimra, a barátaimra stb. koncentrálni, s nem egy épphogy alig megismert nő 0-tól 24-ig kicseszett féltékenységi rohamai miatt idegbajos lenni.

Tapasztalataim alapján ha nem foglalkozol egy nővel a nap 24 órájában ismerkedés alatt, kajak képesek beképzelni maguknak ezek az idióta csajok, hogy másik nővel is kavarsz vele párhuzamosan, ezáltal kész tények elé állít, hogy ő nem fog téged tudni soha komolyan venni, miközben pusztán letoltál egy laza 18 órás kellemes műszakot és nem volt erőd bájcseverészni vele órákon keresztül.

Hányok a nők ismerkedési attitűdjétől. Ezek komolya azt hiszik, ha kipécéznek maguknak valami bikát, az a faszi majd 24 órában felügyeletet vállal az ő kis ingerszegény napi rutinjaikban, életükben.

2018. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.


L

2018. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak feltételes módban jelenthetem ki, hogy így lennék vele, többek között ezért nem ismerkedem direktbe párkeresési célzattal, nem szeretem, ha "meg kell felelnem".
2018. nov. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz ismerkedni, ha sok neked, hogy beszélni kell a másikkal? Enélkül elég nehéz megismerni valakit...
2018. nov. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt, hogy te ilyen vagy. Sztem meg fog érteni ha komolyan ismerkedik veled.
2018. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igénylem a minden napos beszélgetést még ha nem is egésznapos de egy pár mondatot lehet váltani. Olyannal nem ismerkedem akinek ez gond így nincs is belőle probléma.
2018. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!