Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik mindennap beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mindennap beszélnek barátjukkal, barátnőjükkel azoknak van mindig miről beszélni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindennap beszélünk egész nap, ha én dolgozok ő suliban van akkor is beszélünk ahogy időnk engedi. Néha 80%ban végig és délután találkozunk ott is végig beszélünk . Mivel én dolgozok nekem nincsenek úgy olyan "vicces,érdekes" sulis történeteim mint neki. Mennek kirándulni,tanárok,osztálytársak,események....stb Mindig tudunk beszélni mindenről,és mind a kettőnk is hozzá tud mindig szólni mindenhez. Kicsit unalmasnak tartom az életemet abból a szempontból hogy semmi érdekes nem történik velem. Kérdésem az lenne akik hasonló cipőben vannak azoknak a párkapcsolatuk hogyan alakult az idők folyamán? Volt mindig téma,volt miről beszélni ?

2015. jan. 28. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) persze, mindketten egyetemre járunk, nem mondhatnám, hogy minden napunk kaland, de azért minden nap nagyon sokat beszélgetünk mindenféléről :) mindig lehet azért valamiről beszélni :) mi azért mindig tervezünk valami rendkívülit (nem kell nagyon extrára gondolni, mondjuk pl kirándulás stb) hétvégére havonta egyszer legalább, hogy legyen más program is, nem csak a mindennapi történések "szórakoztassanak" minket :D
2015. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ő suliban vagy ő meg dolgozik olyankor ne beszéljetek mert nem marad tartalmi beszélgetés akkorra amikor együtt vagytok :D
2015. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi téma, akkor néha megbeszéljük reggel ki milyent kullantott, méret,szín,szag,állaga alapján.


Valami biztos történik veled csak nem ismered fel ,hogy miből lehet jó sztorit kihozni. Vicces kolléga, béna szitu ami veled vagy mással történt meg stb.. amit egy kicsit kiszínezel ,hogy még viccesebb legyen.. nem azt mondom ,hogy hazudj ,hanem rakd keretbe!;)

2015. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Bár most páratlan vagyok,de nem tudnám elképzelni,hogy ne beszéljek a barátnőmmel mindennap.

Szerintem nem kell erőltetni,hogy legyen téma,néha jó a semmiről beszélni :)

2015. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszédtémát mindig lehet találni, nem csak az aktuális problémákat és történéseket lehet megbeszélni.
2015. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Pl ezt a kérdéssort nemrég kezdtük el végigvenni a barátnőmmel. Nem mintha ne lenne közös témánk ezen kívül, de nagyon érdekes, önmagában de gondolatébresztőnek is.

Egyébként pedig érdemes tudatosan, aktívan olyan élményeket szerezni, akár együtt akár külön, amik feldobják az unalmat és megtöltik tartalommal az életet. Végülis nem azért élünk, hogy előteremtsük az élethez szükséges dolgokat, hanem fordítva :-)

2015. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!