Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre 2 fiút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre 2 fiút is szeretni? 21/L Többi lent

Figyelt kérdés

Az egyikbe (legyen a neve X, dolgozik) 7 éve vagyok szerelmes, viszont tetszik egy ideje az egyik barátja (legyen Y, egyetemista). X-nek más lány tetszik, és valószínűleg össze is fognak jönni. Ez nagyon felkavart. Az éven azt hittem kiszerettem belőle. Próbáltam nem foglalkozni vele,kiverni a fejemből, és sokáig azt hittem, hogy vége. Mégis ahányszor látom, felkavar. A mosolya, a humora, a testalkata, a viselkedése...mikor elmondtam hogyan érzek iránta, azóta jobb a kapcsolatunk,de mégse érez tôbbet (letudta annyival hogy jó nő vagyok, ne várjak rá, stb). Szeretem, ha kötekszik velem, és megbolondulok, ha rámír viberen, vagy messengeren. Viszont ott van Y. Az elmúlt időben szorosabb lett a kapcsolatunk, nagyon jó barátok lettünk. Aztán szerelmet vallott. Ledöbbentem. Rájöttem, hogy nekem is nagyon szimpatikus, szeretek vele lenni. Mellette mindig olyan szabadnak érzem magam, őszíntén törődik velem, ami nagyon jól esik. Igazi úriember, amit az öltözködése is elárul, valamint a viselkedése. Elhívott randira, amire el is mentem. Összejöttünk. Királynőként bánik velem, ami kicsit szokatlan, mert sose bánt még így velem senki. Mondják mások is, hogy teljesen odavan értem. Nagyon megkedveltem, minden nap látni akarom, folyton nézem a telefont, mert alig várom, hogy írjon. Személyesen amint elköszönünk egymástól, 10 perc múlva máris hiányzik. Fantasztikus érzés ahogy hozzám ér, ahogy megsimogatja a nyakam, az arcom, ahogy a szemembe néz, ahogy megölel, ahogy megpuszilja a nyakam, stb. De a szívem mégis folyton visszahúz X-hez. Egyszer azt álmodtam, hogy szerelmet vall nekem, és éjszaka sírva keltem fel. Ha szomorú számot hallgatok, rögtön ő jut eszembe, és sírni kezdek. Egyébként X és Y két külön "faj". Mint tűz és víz. Teljesen ellentétek egymásnak.

Mi lehet ez? Össze vagyok zavarodva.



2018. nov. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez a Fatmagül hanyadik része?
2018. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Na már szempont nem dolgozó lányként neked , hogy valamelyik dolgozik... grat.
2018. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy megtalálnak az ilyenek...nem nézek semmilyen Fatmagült, és dolgozok én is.
2018. nov. 20. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
nem vagy te összekavarodva, csak az életkorod ellenére tini vagy még, ahogy a problémáid, és a kérdéseid is
2018. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Lehet igen.egyik elorol masik hatulrol.

Szoval ketto lazan.

2018. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem a tini kategória.

Egyébként X azért vonz mert elérhetetlen számodra,csak az egod kìvánja.Y iránt lehet szerelmet érzel,de úgy látszik te az a fajta lány vagy akinek a szemében csökken a férfi értéke ha tudja hogy az szereti (nagyon rossz tulajdonság)

2018. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érned kell még pár évet, kérdező. Ezt most nem bántásból, de jellemzően álmodozó tinilányok problémái ezek.
2018. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!