Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egyszerre kettöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyszerre kettöt szeretni?

Figyelt kérdés
A barátnömet is szereti ,de szerelemel engem.
2018. jan. 28. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexre kíván mindkettőtöket:)
2018. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HOgy lehet egyszerre kettőt? Sehogy.
2018. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy tartja kapcsolatot barátnömel.ha engem szeret akkor mért foglalkozik a másikal,persze arra nem gondol hiába több éve velem de ez miatt elveszithet végleg erre sajnos nem.gondol
2018. jan. 28. 09:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyikőtöket sem szeret, max.jó veletek dugni.Azért, mert a barátnőddel is tartja a kapcsolatot, még nem jelenti azt, hogy szerelmes belé.

Te vagy a biztos, hozzád ezért húz, a barátnőd meg a változatosságot jelenti számára.Ez nem szerelem, szeretet egyikőtök felé sem.Én már rég leléptem volna.

2018. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak engem zavar, hogy a barátnődről is szó van? Ő a másik csaj? Tudtok arról, hogy lyuk cimborák lettetek?


A te önbecsülésed merre van, mert inkább azt keresd meg. Aki mást is dug rajtad kívül vagy másnak is csapja a szelet, annak segíteni kell dönteni mégpedig azzal, hogy kiszállsz szépen a képből. Vagy te, vagy más, de a kettő egyszerre nem működik. Legyen már tartásod, mert így csak naiv lábtörlő leszel, akibe beletörli a farkát ha úgy adódik és elég csak pár szép szó, te úgy bekajálod ahogy azt illik. Ha szerelmes lenne, akkor csak veled lenne. Gondolkozz kicsit.

2018. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy egyikőtöket sem szerelemmel szereti, csak szereti, vonzódik hozzátok.


De komolyan nem értelek. Én egész biztos hogy azonnal megszakítanám a kapcsolatot a sráccal is, meg a drágalátos "barátnővel" is, te pedig azon agyalsz hogy tényleg szerethet e...


Na ezért van veled, mert te ilyen kis naiv vagy, a barátnőd meg egy álnok kígyó. Biztosan jót mulatnak rajtad hogy ezt tűröd

2018. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Poliamoria

Tobb szerelmuseg.

Igen lehet tobb emberbe is szerelmesbek lenni egyszerre

Van aki kepes ra

2018. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egész rövid ideig igen. Bár ezt nem törvényszerűen szerelemnek lehet nevezni, inkább erős kötődésnek ( ha egyáltalán az). Aztán el kell,hogy dőljön a kérdés valaki javára. Vagy az érintett két fél dönt arról,hogy hogyan tovább, főleg így,hogy tudtok egymásról.


Számomra elképzelhetetlen lenne ez a helyzet.

Bizonyára nem lenne kérdés,hogy nem hagynám meg a pasinak a döntés jogát, emelt fővel lépnék ki belőle. És a "barátságból" is.

2018. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Emlitetem már ezt pasimnak hogy döntsék el mit akarnak egymástol. De nem lehet ki igazodni belölük.
2018. jan. 28. 21:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem barátnöm már !
2018. jan. 29. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!