Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom állandóan kritizál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan kritizál. Miért?

Figyelt kérdés

Minden aprósagba beleköt és ráadásul cukkol cikiz.. Kérdezem miért arra azt mondja nem tudja. A csak engem az előző barátnőit nem.


Most akkor mi van? Miért csinálja ezt valójában?


2018. nov. 24. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy, hogy cukkol vagy konkrétan kritizál. Ha előbbi, akkor csak viccel, max. akkor mehet problémás ha komoly önbizalomproblémáid vannak és nincs humorod. Ha utóbbi, akkor vagy nem tetszel neki/idegesíted vagy úgy érzi jobb vagy nála, ezért ahogy csak tudja, próbálja rombolni az önbizalmad.
2018. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő jelen van és túlzásba viszi a cukkolast is. Én értem a poént de van egy határ.
2018. nov. 24. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert ennyit ersz neki, meg magadnak is, hiszen turod, sot ezaltal masoknak is...
2018. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy még mindig vele? Ez csak rosszabb lesz...
2018. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes szívem, tedd lapátra a gyökeret, de azonnal. Az, aki állandóan csesztet, kritizál és viccet csinál belőled, az nem szeret. Vagy ha mindeközben szeret, akkor pszichopata - mert normális, érző ember ilyet nem tesz a párjával.

Én a helyedben azonnal kirúgnám.

33/N

2018. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ahogy az elozo valaszado irta:)

Voltam ilyen kapcsiban, egy darabig rosszul esett de O azert tette mert “jobb csaj voltam mint o paliban”:))) onbizalomhianya volt, de a faxa megnott ket centivel ha valakibe belebirt lepni... Miutan erre rajottem en cikiztem ot...

Miert nem hagytam ott? 3 evig voltunk egyutt es elso szerelmem volt nehez volt radobbennem arra hogy amit o tesz az nem az igazi szerelem:)) vagy ahogy irta az elozo holgy ismet pszichopata volt jobban belegondolva az esely meg van ra...

kesobb persze szakitottunk dobbantott egy masik nohoz megelhetesi problemai miatt:))

2018. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!