Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha veled álmodik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veled álmodik valaki jelentheti azt, h szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Vagy milyen egyéb jelentései lehetnek még?
2018. nov. 25. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Túl reagálod. Nincs ekkora jelentősége az álmoknak. Ebből a szempontból.
2018. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nyilván ha a valóságban (még) nem lehetnek egy pár, akkor el lehet menekülni a fantázia világába, az álmok mezejére. Ott nincsenek határok, bármi megtörténhet, az egyén alakítja a forgatókönyvet :D
2018. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

1# voltam, sokszor álmodtam exem apjával, férfiként, sokat ártott nekem, akkor most szeretem vagy mi? :'D.. ez kb ugyan az.

Ki nem állhatom azt az embert. Ettől függetlenül volt hogy exemmel is sokat álmodtam, bár tény, őt talán mindig is vissza akartam volna kapni, de ő nem fog visszajönni hozzám.

2018. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, de olyan jellegű az álom és az adott személy mesélte.
2018. nov. 25. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
A főnökömmel szoktam álmodni. Akkor azt jelentené szerelmes vagyok belé? Pedig nem.
2018. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem feltétlenül. Álmodtam már rokonokkal is, és nem vagyok beléjük szerelmes.
2018. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül. Álmodtam már rokonokkal is, és nem vagyok beléjük szerelmes, és nyilván ők sem belém. :-)
2018. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább úgy műkődik, hogy amin sokat kattogsz, az előfordulhat, hogy az álmodban is megjelenik, magyarul ott sem hagy "nyugodni".

Én észrevettem, hogy ha valami nagyon foglalkoztat, akkor azzal sokszor álmodom. Na most ez lehet akár vizsga, ami miatt sokat stresszelsz, egy ember, aki pokollá teszi az életed, vagy egy olyan ember, akire azért gondolsz sokat, mert vonzódsz hozzá...

Szóval álmodhatott veled akár azért is, mert sokat jársz a fejében, de nem biztos.

2018. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem feltétlen. Jelentheti azt is, hogy van egy lezáratlan dolog köztetek, de lehet az is, hogy a jövőben még lesz valami kapcsolat köztetek (munka, üzleti, magánéleti, stb.).
2018. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Én valamelyik nap a volt párommal pozitív töltetű álmot álmodtam aki a kapcsolat alatt folyton alázott, a végén meg is ütött.

Pedig utálom mint a sz*rt.

2018. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!