Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy (akár tapasztaltabb) nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (akár tapasztaltabb) nő tényleg megérzi, ha egy férfi szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőmmel beszéltünk arról, hogy annak idején kezdett alakulni valami kölcsönös érzelem egy lánnyal, aztán lepattintott, és a lány állítása szerint nem vette észre, hogy én belezúgtam (pedig szerintem tudnia kellett valamit, hiszen fokozatosan közeledtem hozzá, megfogtam a kezét, megsimogattam az arcát). Erre a kolléganőm azt válaszolta, hogy akkor a csaj hazudott, mert egy nő megérzi, ha egy férfi szereti őt. Ez tényleg igaz lenne? Ha lehet, akkor olyanok válaszát várnám, akik már tényleg tapasztaltak egyet s mást az életben, köszönöm.

2018. nov. 25. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyira nem vagyok tapasztalt, csak nő vagyok, de ezeket a jeleket nem lehet nem észrevenni, elég egyértelműek.
2018. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, és ha ilyesmi még nem volt, csak bizonyos szempontból ennél kevesebb, akkor is rájöhet valaki? Mert most pl. olyan helyzetben vagyok, hogy "csak" ölelés és simogatás volt, meg ő egyszer rátette a kezét az enyémre, emellett aránylag sokat beszélgetünk, apróbb dolgokkal kedveskedünk egymásnak, éreztetjük egymással, hogy fontos a másik a számunkra, és ő is mondott olyasmiket, amiket bóknak is lehet venni. Szóval elég furcsa a helyzet, az biztos, hogy az illető hölgy is kötődik hozzám, és hogy én többet érzek iránta barátságnál, de bizonyos okokból ezt próbálom titkolni. Nem tudom eldönteni, hogy ez csak szoros barátság, vagy annál több kettőnk között, és félek, hogy ő is érzi, hogy "úgy" gondolok rá. Miből jöhet rá erre egy nő? Meg lehet érezni valamiből, ha valaki szeret valakit?
2018. nov. 25. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki igen, van aki nem, nem mindenki ugyanannyira fogékony.
2018. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!