Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetem azt, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Hogyan felejthetem azt, akibe szerelmes vagyok? 27/nő

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 21:00
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
Írd fel egy cetlire a nevét. Menj el kakilni. Dugd a cetlit a kakidba. Mielőtt lehúznád, vedd ki belőle. Nyalogasd tisztára, s olvasd el a nevét, mit felírtál rá. Na ezt gyakorolgasd párszor és napokon belül el fogod felejteni.
2018. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet? Az hogy jön ide?
2018. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.Szereted.Vagy elcsábìtod,vagy együtt élsz a dologgal és reménykedsz hogy idővel elmúlik
2018. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig mondom, hogy ne elfelejteni akard, mert az úgysem fog sikerülni, max. ha amnéziás leszel.

Kívánd azt, hogy érzelmileg független legyél tőle és tegyél érte. Ha a célodat megfelelően határozod meg és teszel érte, akkor előbb-utóbb eléred.


Első körben amikor rágondolsz, akkor tudatosítsd magadban, hogy igen, most megint rágondoltam és azzal a lendülettel próbálj meg másra gondolni. Ez baromi nehéz, naponta több tízszer is előfordulhat és mindig tudatosnak kell lenned. Amúgy meg foglald le magadat, ne legyél egyedül a gondolataiddal. Jó a munkaterápia, sportolj, barátnőzz, próbálj ki új dolgokat, olvass könyveket.

2018. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!