Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párok, akik nagyon eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik nagyon eltérő magasságúak, hogy oldottátok meg az első csók, ölelés dolgot?

Figyelt kérdés

Randizok egy nálam sokkal magasabb sráccal. Fura érzés, hogy nem merem megölelni állva, mert olyan, mintha a derekába csimpaszkodnék, mint egy gyerek. (Nem tudom teljes testtel megölelni, és ez zavar. Max ülve.)


L


2018. dec. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Iszonyatos érzés lehet!
2018. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az élet komoly problémái. A férfi térdből lecssphatnà a lábát. Vagy hordj magaddal sámlit.
2018. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
én 185 vagyok, az első barátnőm 160 alatt volt. felültettem egy párkányra és ott csókoltam meg. később azt mondta, hogy nagyon bejött neki.
2018. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszadó! Ez nagyon cukiiii! Nagyon ötletes, és szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy a legtöbb lány, akik alacsonyak és magas párjuk van, csak örülni tudna egy ilyen ötletes első csóknak :)
2018. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
#4 Szerintem is tök romiiiii :D
2018. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állj székre. :)
2018. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem merem megölelni állva, mert olyan, mintha a derekába csimpaszkodnék" - hidd el, pont megfelelő a magasságod! ;D (by hímsoviniszta disznó)


Az élet majd megoldja a "problémátokat"!

2018. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Úristen, ebből a faxságból tényleg van olyan balfax,. aki olyan nagy akadályt és problémát csinál, mintha lenne a pár között 1000 km, és az 1800-as években élnének?

A férjem 206 cm, én meg 164cm, még sem volt sosem probléma.

Talán, mert nem annyi eszünk van mint egy levágott, megsütött csirkének?

2018. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Szia egyaltalan nem gaz. Az en parom is magas 194 cm en viszont csak 160 es nekem mar hianyozna is ez a magassag 🤭 de eleinte fura volt mert sokáig tavkapcsolatban eltunk mindig mondtam neki hogy de furi hogy ilyen magas :)))
2018. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!