Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb fiúbarátom vagy nem?

Figyelt kérdés

7 éve a legjobb fiúbarátom, ez idő alatt sokszor aludtunk együtt minden probléma nélkül. Egy éve kezdett el átölelni, majd ezt az ölelést éjszakánként én is viszonoztam kb. 3 hónapig. Ezen nem beszéltünk meg semmit, habár mindketten ugyanannyi ideje vagyunk szinglik.


I. Vettem bizsu gyűrűket, főképp a gyűrűsujjamon szoktam őket hordani. Egyszer elém állt azzal, hogy nézzem meg, megtalálta anyukájánál a gyerekkori gyűrűjét. Szintén a gyűrűsujján hordta!


II. Fél év után megunta az ölelkezést, és ha átöleltem akkor sem viszonozta. Majd elkezdett rám mutogatni, hogy én sokat mesélek bele a barátságunkba.


III. Most utazott el három hónapra, és nagyon összevesztünk azon, hogy ő nem érez irántam semmit és én ezt fogjam végre fel. Miközben beszélt, az e-cigijéről a tömítést levette és felhúzta az ujjára, közben remegett. Én spicces állapotban voltam, ezért megkértem, hogy öleljen meg mielőtt elmegy. Akkor már azt is letagadta, hogy ő valaha megölelt volna az egy év alatt. Ezen annyira felhúztam magam, hogy meg akartam csókolni, de ő mindvégig hajtogatta, hogy a barátságunk ennél sokkal fontosabb.

Majd amikor megjött a busz, alig talált oda, úgy szédelgett, és amikor felszállt vérvörös fejjel hatalmas vigyorral nézett vissza rám.


Megbeszéltük, hogy kimegyek hozzá Bécsbe. De én így nem látom értelmét.


Mi baja van?


24/L 26/F



2018. nov. 6. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akar veled kapcsolatot.
2018. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
szerintem inkább te vagy szerelmes.
2018. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem az, ezért kellemetlen számára, amikor nyomulsz.
2018. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de minden udvarlómat elhessegeti mellőlem! baromi zavaró!
2018. nov. 6. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus példa, hogy nem létezik fiú és lány között igazán mély és tiszta barátság
2018. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hoppá! egyszer egy éjszaka meg akart csókolni de én nem akartam, mert részegek voltunk. lehet hogy ezért a cicázás?
2018. nov. 6. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

"de minden udvarlómat elhessegeti mellőlem! baromi zavaró!"

Zavaró, persze. Ha ennyire zavaró, akkor mi a fenének hagyod ezt neki?

2018. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert valahol egy kicsit szánom, hogy ennyi év után ilyen nyuszi :( ez a qrva nagy igazság. ettől függetlenül nagyon szeretem, és a régi barátságunkat is vissza akarom!
2018. nov. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!