Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, akivel valószínűleg nem lehet semmi közöttetek?

Figyelt kérdés
Sajnos beleszerettem valakibe, akibe nem szabad. Próbálom nem éreztetni vele, mindig is igyekeztem baráti síkon tartani a dolgokat, bár ennek az az ára, hogy folyton titkolóznom kell(ett) előtte. De nem segít semmi, sem a távolság, sem az, hogy nem beszélünk minden nap, így is állandóan csak ő jár az eszemben, az ő társaságában szeretnék lenni, hallom a hangját, a nevetését, látom magam előtt, ahogy mosolyog, és feltolulnak bennem a szép emlékek. Az egészet csak megnehezíti az, hogy feltűnően kedves velem, előfordul, hogy aggódik értem, és rengeteg szeretetet, törődést, dicséretet kaptam/kapok tőle. Arra is gondoltam, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, de nincs erőm megtenni, és nyilván meg kellene neki indokolnom, hogy miért fordulok most 180 fokot, viszont nem merem neki elmondani az érzéseimet, mert egyrészt ő nem független, másrészt vagyok annyira önző, hogy ne akarjam elveszíteni őt és a jó viszonyt. Mit lehet ilyenkor tenni? Örülnék néhány tanácsnak, aki volt már ilyen helyzetben, megköszönném, ha mesélne, hogy neki hogyan sikerült kimásznia ebből.

2018. dec. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amikor rá gondolsz, és beléd nyilal a rossz érzés, figyeld meg azt az érzést vagy gondolatot, mintha egy külső szemlélő lennél. Igazából az is vagy, mert az az érzés és gondolat független tőled. Ezt kell felismered. Én is ezt gyakorlom, és elég jól beválik. Jelenlétnek nevezik ezt a gyakorlatot.
2018. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Minek éled bele magad ennyire? Holnap már másik tucatnyi faszi akar megdugni, te meg itt sírdogálsz hetek óta egy bakfitty miatt. Lépj tovább, s élvezd ki a hedonista életmódodat.
2018. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Tévedsz, ráadásul ostoba is vagy. Nem én vagyok a nő.
2018. dec. 2. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha át tudod alakítani ezt az érzést magadban úgy, hogy ne fájdalmas legyen, hanem doppingoljon, és fejlődni tudsz az ismeretségetek által, akkor könnyebb lesz elviselni. Hasonló cipőben járok, nekem sikerült, és nem kellett megszakítani a kapcsolatot.
2018. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Erik?
2018. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Felnőni és felnőttként viselkedni.


Először is döntsd el, hogy mit akarsz.


Ha kell neked, akkor lehet valami köztetek, de ehhez NEKED lépned kell. Lépj.


Ha nem kell neked, akkor azt tudatosítsd magadban. Barátként gondolj rá, ne csak úgy viselkedj, hanem magadban is úgy viszonyulj hozzá, hogy mi az ami barátként belefér.

Ha ez nem megy, akkor úgy lépj tovább, hogy teljesen magad mögött hagyod, nem keresed.

2018. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Csakis teljes kerüléssel és sok idővel. Tapasztalatból mondom. Ami még ma fáj, valamikor egyszer már csak semmiségnek fogod találniha visszagondolsz rá....Türelem eljön az az idő is, hiába úgy érzed,hogy nem fogod tudni őt elengedni.
2018. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!