Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ti kiakadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti kiakadnátok, ha a barátnőtök egyetemi csoporttársa azt írná a nőtöknek: Hat. A husz eves ened noiesebb. ha nem lenne pasid azt mondanam jobban tetszik, de nem vagyok olyan 🙄?

Figyelt kérdés

Legszívesebben az életet kiütném ebből a patkányból. Barátnőm megmondta neki h szeret engem, es nem fog vele beszelni (persze nem tudhatom hogy tenyleg beszelnek e)


Ti mit szólnátok erre?


21F


2018. dec. 4. 10:00
1 2
 1/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Ne avatkozz bele, hagyd, hogy a barátnőd rendezze le a patkányt. Ha segítségre lesz szüksége a párodnak, úgyis szólni fog. Egyébként féltékenységi jelenetet sem kell rendezned, a barátnőd korrekt csaj.
2018. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod magyarázni, hogy pontosan mi ezzel a gond? A srácnak bejön a barátnőd. És akkor mi van? A barátnőd majd szépen, ügyesen intézi, ahogy akarja, neked nem kell ezen vergődni.
2018. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha tisztában van vele, hogy van párkapcsolata, akkor ahhoz elég nagy arcának, és bátorságának kell lennie valakinek, hogy kikezdjen. És nem is mindig éri meg... :)
2018. dec. 4. 10:06
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

3.


Ha elég erős a kapcsolatotok és eléggé szeret a barátnőd, akkor Brad Pitt is próbálkozhatna a csajodnál, úgy is téged választ. Nem?


Csak a gyenge, szar kapcsolatban lévő embereknél történik megcsalás, vagyis az olyanokban ahol nem elég erős mindkét fél vonzalma a párja iránt. Akkor viszont meg már nem is kár érte, mert kiderül a másikról hogy egy rib anc/fa szfej és legalább nyugodt szívvel lehet továbblépni a kapcsolatból.

2018. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem a srácot kell ütni, a pasik próbalkozak annál, akinél esély látnak. A barátnőd biztosítja a felületet, azt mondod, nem is tudod, beszélget-e a gyerekkel, de ezek szerint letiltania még nem sikerült. Én az ilyeneket mint a huzat, úgy törlöm, mert tényleg szeretem a barátomat. A csajonak ez meg egósimogatás. Nem kell a szegény srácot megverni, a barátnőd a hibás.
2018. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell hozza szolnod.

Nrm ertem a gondod. Masnak is tetszik a baratnod. Es?


Amugy a baratnod mondta el, hogy mit irt, vagy kutakodtal? Mert ha nekem kutakodik valaki es megmondja kivel nem beszelhetek, az hamar ex lenne.

2018. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
hát figyelj, ha a barátnőd otthagy miatta, vagy félrekúr vele, az nem csak a srác hibája....
2018. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol a párodban szerintem oly mindegy ki mit mondd neki. Egyébként is, vannak olyan nők akiknél nem feltétlen számít az, hogy kapcsolatban van, a srác bepróbálta, hogy a barátnőd kapható-e, kiderült, hogy nem, pont. Szard le. Mi a barátnőmmel az ilyesmit mindig megbeszéljük egymás között, sosem szoktam beleavatkozni, hs valaki rámoccan, felnőtt életképes nő, dl tudja intézni ezt magának is.
2018. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mellette ültem a metrón, és akkor villant fel a telója, és megláttam. 2 napja beszélgetnek egyébként csak.


Igazatok is van... ha félrekúr meg is érdemli.

2018. dec. 4. 10:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Tudtod nélkül állított le egy pasit aki be akart nála próbálkozni. Szerinted így viselkedik aki félrekúr? Ha az lenne valószínűleg nem láttad volna mit írtak egymásnak, mert titokban csinálnák. Inkább örülj, hogy ilyen a barátnőd annak ellenére hogy egy ilyen bizalmatlan pasival van együtt, mint te
2018. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!