Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjatok tanácsot, legyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, legyetek szívesek, borzasztóan háborog a lelkem. (? )

Figyelt kérdés

Na, a story dióhéjban:

Másodéves egyetemista vagyok, idén október végén egy új kollégiumba kerültem, ahol a diákok afféle csapatokba vannak beosztva. Egy pár hete borzasztóan megtetszett az egyik srác az enyémből, de hamarosan felfigyeltem rá, hogy egy másik lány is rá vetett szemet. Mivel a fiú elég sok figyelmet kap, kevés időt töltött bármelyikünkkel, de mégis némi reményt is tápláltam a köztünk lévő dolgok pozitív végkifejlete iránt, hisz a srác tett pár olyan gesztust, mintha nyitni kívánna felém.

Az igazi feketelevesre az első csapatos bulinkon figyeltem fel, amikor is a kiszemeltem enyhén illumináltan konkrétan sz@rt a fejemre, és a másik lány társaságát kereste. Hát mondom, rendben, megesik az ilyen, ám a legutóbbi görbe estén szinte végig egymás mellett ültek (nem tudom, melyikük akaratából, vagy leginkább vegyes szándékból), sőt mi több a srác félreérthetetlen jelekkel bombázta a jelenlévőket (pl. hogy a lány hallja, mit akar mondani, óvatosan elsöpörte a haját a füle elől).

Nos, azt hiszem, ezután rájöttem, hogy egy olyan fejsze nyele után rohantam eddig, amit egy tonnás súly ránt a szakadékba egy hosszú kötél végén.

Szeretném száműzni a gondolataim és érzéseim, de ez két okból kifolyólag igencsak nehezemre esik: egyrészt, mivel egy csapatban vagyunk, szinte minden nap látnom/hallanom kell a srácot. Másrészt idegesít a tudat, hogyha az esélyes csajjal már szeptember óta ismerik egymást, és valószínűsíthetően ugyanilyen volt a viszonyuk, miért nem jöttek még össze, vagy legalább történt volna köztük komolyabb némi szende flörtölésnél?

Voltatok már hasonló szituációban?



2018. nov. 29. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Rozsdamentes bojler felár nélkül eladó.

Ja, bocs. Engedd el ezt a témát.

2018. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Voltam. Én flörtöltem és jeleket küldtem a kiszemeltnek, aki erre reagált. Nem vártam, hogy belelásson a fejembe mert annak úgyis az a vége, hogy jön valaki más aki viszont hajlandó flörtölni vele. :D A férfiak nem gondolatolvasók (de a nők sem ám).
2018. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én küldtem jeleket, és olykor úgy tűnt, vevő is rájuk. Csakhát, ha a másik csajt jobban preferálja, nem akarom magam azzal égetni és egyben ellenszenvet ébreszteni, hogy egy "foglalt emberre" nyomulok...
2018. nov. 29. 12:07
 4/17 A kérdező kommentje:
És amúgy a másik csaj, egyáltalán nem aktív flörtölő. Hagyja, és látszik rajta, hogy nagyon tetdzik neki, de elég félénk.
2018. nov. 29. 12:09
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is a csendes, rejtélyes lányok jönnek be. Lehet az a srác is hasonlóan gondolkodik. Az a baj, ha szerintem kinyilvánítod h neked bejön, esetleg szóvá is teszed konkréten stb, nem fogod beindítani vele a férfi vadász ösztönét
2018. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tettem szóvá, igyekeztem megtalálni az arany középutat a flörtölés és a baráti társalgás, viccelődés között.
2018. nov. 29. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem te vagy az esete, akkor valóban jobb túllépni rajta. Foglalkozz a barátaiddal, sportolj, kösd le magad valami hobbival. Aztán majd jön egy olyan férfi, akinek csak te kellesz, na, az majd egyértelmű lesz.
2018. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű a tanácsom, hagyd békén... Lehet, hogy pont azzal fogsz pozitívabb hatást elérni. Ha meg nem, akkor úgyis mindegy.
2018. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen lehetőség, hogy elfelejted. Nem történt semmi köztetek, szerencsére nincs mibe kapaszkodnod, így talán mégiscsak könnyebb túllépned rajta.
2018. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De tudjátok, az a sz@r, hogy mivel egy társaságban vagyunk, szinte minden áldott nap beszélnem kell vele, és sugározni a nagy "de jó spanok vagyunk feelinget", ami után mindig szörnyen érzem magam, és elfelejteni se nagyon sikerül.

A társaságból pedig nem fogok kilépni, hisz nagyon jó barátaim vannak ott... azt hiszem, megint remekül benne vagyok a slamasztikában :P

2018. nov. 29. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!