Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha ti beprobálkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ti beprobálkoztok valakinél és utána barátok maradtok akkor rosszul esne nektek ha látnátok ha össze jött valakivel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen..
2018. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen.
2018. dec. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit egy rövid ideig, volt ilyen
2018. dec. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen
2018. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, aztán később meg kit érdekel?
2018. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki el lett utadítva, dobva, annak nyilván rossz. Aki az elutasító, és dobó, annak akkor, ha neki nincs valakije, a dobottnak meg van.
2018. dec. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Túl tudok lepni a dolgon.

2018. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ritkán maradok barátságban olyannal akit elutasítottam, de ha mégis, én örülök ha összejön valakivel. Volt, hogy én próbáltam meg finoman összeboronálni egy barátnőmmel, mert úgy gondoltam, hogy összeillenek, de nem lett belőle semmi.

Én már rég nem jöttem össze senkivel, de ha mégis lesz ilyen, remélem az a két barátom akik úgy lettek barátok, hogy előtte udvaroltak, nem fognak érte szomorkodni. Mert az irigykedés, és a barátságba ez nem fér bele. De igazából jól elvagyok egyedül, szóval ez a helyzet nem biztos ahogy egyhamar eljön.

2018. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tartok friend zone-t azzal aki lepattintott vagy én tettem ugyan ezt. Semmi értelme, mert az egyik félben továbbra is ott lesz, hogy többet akar.
2018. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!