Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a baratotok elmegy bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratotok elmegy bulizni utána elmeseli mi volt a buliban?

Figyelt kérdés
Vagy nem nagyon beszélgettek róla?
2018. aug. 17. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Eleinte lelkesen elmesélt mindent (már amire emlékezett, a filmszakadásig...). Aztán egyre kevésbé, azt is csak ingerülten, mintha valamit el akarna hallgatni. Aztán egyszer a haverjai buktatták le, amikor kiderült hogy nem is velük volt bulizni előző este. Ezután bevallott mindent. Még aznap elköltöztem tőle.


24/N

2018. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én, már előre el tudom mesélni. Mivel, mesélni azt tudok.
2018. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ: akarod-e hallani, hogy melyik bárba hogy csaltak meg, és hány prosti volt jelen a buliba, vagy sem.
2018. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első.. Basszus nagyon sajnálom :/
2018. aug. 17. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindig a barátommal bulizok ,csak ketten

Mással nem szeretek bulizni nekem nem megy olyan könnyen kell egy bizalom hogy valakivel bulizzak elengedjem stb, és ő sem neki sincs olyan haverja akivel szívesen bulizna

Csak mi ketten és a Goa

Szóval így nem meséli el mi volt mert én is ott vagyok

N24

2018. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*elengedjem magam
2018. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom csak kisebb házibulikba jár, azért nélkülem, mert én magam döntök úgy általában, hogy nem tartok vele. Mikor hazajön, általában csak megkérdezem, hogy érezte magát, ő meg elmeséli pár mondatban, mi volt. Ha volt valami érdekes is, azt kifejti. De igazából engem nem annyira érdekelnek a részletek, nem véletlenül nem megyek vele bulikba.
2018. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban elmeséli. Nem akarom nyaggatni ilyenekkel, ha érdekes történik , úgy is elmeséli. Ha pedig vaj lenne füle mögött , észre venném. Az lerí róla. Nem tud színészkedni. Ő azt hiszi, hogy igen. De az arcára van írva , ha van valami. Megcsalás nem történt, illetve semmi más nő, csupán apróságok miatt lelki ismeret furdalása van, ha komolyabb baj lenne látnám.
2018. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha volt valami érdekes, azt nagyon részletesen el szokta mesélni, ha csak egy átlagos este, azt max nagy vonalakban, és elmondja, hogy érezte magát.
2018. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!