Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy szeretem, vagy még korai? F/21

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja randizunk és jól érezzük magunkat együtt. Minden alkalommal megcsókolom. El szeretném mondani neki az érzéseimet iránta, de félek, hogy esetleg még korainak tartja és ő még nem érez szerelmet felém. Szerintetek mindenféleképpen mondjam meg neki?

2018. dec. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem mondanám el.

ha elmondod tudni fogja, nem történik semmi.

sokkal izgalmasabb neki hogy nem tudja, csak sejti.

a szerelemhez kell egy adag titokzatosság.

majd ha mindenáron ki akarja belőled húzni, akkor mondd meg.

2018. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi fèl ève vagyunk együtt ès mèg egyszer se mondtuk ki azt konkrètan, h "szeretlek". Sokat kedveskedünk egymàssal ès sok szèpet mondunk egymàsnak, de ezt a szòt, kicsit hàttèrbe helyeztük. Annyira tudjuk, h a màsikunk mit èrez ès nem kell a megerősítès egyikünknek sem.

Azon gondolkodom, h karàcsonyra, egy pici cetlire ràìrom Neki, h "szeretlek", mert ez egy annyira különleges alkalom lesz :) ès pont egy ilyen különleges alkalomra tartogattam.


Bàr az èn szememben ez a szò kissè elveszìtette a hitelessègèt, mikor az előző pàrom (1èvig èltem vele) minden nap kimondta, akàr többszir is...ennek ellenère egyik nap, mikor hazaèrtem a munkàbòl, elköltözött otthonròl, ràadàsul elvitte az összes metakarìtott pènzem ès az aktuàlis havi fizum.

Ezek utàn nem a szavaknak hiszek.


Az, h kimondod-e...ha igazàn èrzed ès biztos vagy benne ès esetleg könnyìtene rajtad, akkor mondd ki, de szerintem a szò akkor is hitelèt veszìti, ha tùl sokat koptatjàtok. Èn, mèg vàrnèk ès tettekkel èreztetnèm vele.

2018. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd, hogy szereted, ha úgy érzed. Ne gondolkodj, ne trükközz, csak tégy úgy, ahogy érzel.
2018. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:
Ha kimondod, akkor azzal valaszra sarkallod, majdnem biztos, hogy jon az en is, vagy az en nem. Az elso nem biztos, hogy igaz, a masik meg kifejezetten gaz. 19-re ne huzz lapot, szerintem varj vele addig, amig mar ki se kell mondani, mert tudjatok mindketten. Na akkor mond ki. Remelem erted mire akartam celozni.
2018. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!