Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője úgy a kapcsolatunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője úgy a kapcsolatunknak, ha már nem vagyok szerelmes, 'csak' ragaszkodok hozzá, és szeretem? Vagy ez 1 év után még korai?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, folyamatosan nézeteltérések voltak, féltékenység. Nagyon gyorsan szerelmes lett, kb. 1 hónap után már házasság, gyerek, ilyesmiken agyalt. Én lassabban szerettem bele. Fél év után összeköltöztünk, és azt veszem észre, hogy "jól élünk", megvan mindenünk, dolgozunk, de közben elmegyünk egymás mellett. Egy féltékenységi jelenet után hazaköltöztem, de nem hirtelen felindulás volt, hanem kb. 1 hónapnyi vita előzte meg, csak ott pattant el valami. Most könyörög, hogy megváltozik, figyelmesebb lesz, de hiába érzem, hogy hiányzik, nem tudom, hogy újra bele tudnék-e szeretni, és érdemes lenne-e még ezen nyüszögni.
2017. júl. 13. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy irod le akkor mar nem. Az "elmegyunk egymas mellett" eleg laposan hangzik.
2017. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szerelem lila köd amiben tökéletesnek látod a másik

a szeretet tudatos dolog és tenni kell érte!

most láthatod a hibáit és ha akarod elfogadhatok ezekkel őt...

2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent helyre lehet hozni, csak akarni kell. 1 év után valóban korai ez az egész, pláne, hogy ebben az is benne van, hogy összeköltöztetek, aztán 1 hónapra elköltöztél. Szerintem elkapkodtatok mindent és itt az eredménye. Alig ismeritek egymást, de már együtt laktatok, és el is költöztél. Hova siettek? Én mindig is a lassú víz partot most elmélet híve voltam, sosem szerettem sietni. Helyre lehet hozni, de mind a két félnek tennie kell a kapcsolatért. Egyébként meg ha mindig a pillangókat szeretnéd érezni a gyomrodban, akkor elárulom, nem fogod egyik pasinál sem évek múlva.
2017. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" 1 hónapnyi vita előzte meg"


Veszekedés. Ti nem tudjátok, hogyan kell vitázni.


Bele tudsz. Csak tudatosan kell irányítsd gondolataid..., meg nem ártana megjavítani kapcsolatot, hogy végre először az legyen. :))

2017. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te becsapod ezt a pasit, aki kicsit őszintébb volt, és elmondta az érzéseit. Valószínűleg mert szenvedélyesen szerelmes lett beléd. Te viszont NEM.

Ezt mégis hogy gondoltad? "lassan szerettél bele?" Szerintem sosem voltál ezek szerint szerelmes ebbe a pasiba. Félrevezetted, hogy kölcsönös a vonzalom. A féltékenysége pedig lehet hogy azért jött elő, mert pont azt érezte, hogy te nem is szereted igazán őt (biztos más valakiben is gondolkodsz közben).

Én a helyedben egy kicsit elgondolkodnék. Ha igazán szeret valaki téged, te pedig így bánsz vele, és nem becsülöd meg, akkor az élet könnyen belesodorhat majd téged is olyan helyzetbe, hogy teljesen belezúgsz egy pasiba, miközben annak csak egy nő leszel a sok közül.Majd te fogsz eljárni a lakásába, jól megkefél és utána mehetsz is, mert "neki dolga van, nem ér rá veled foglalkozni ennél többet". Baromi rosszul fog majd esni neked is, amikor megkér hogy "egy időre" költözz el tőle (vagy végleg), ha fordítva, akkor elköltözik tőled, mert elege lesz belőled.Próbálj más helyzetében is belegondolni...

Ha kicsit elgondolkodnál, hogy miért is kezdtél vele ebbe a kapcsolatba, akkor rájönnél hogy vagy szívattad és nem akartál vele komoly kapcsolatot,...vagy ha voltak érzéseid (szerelem?), akkor tessék megbecsülni őt. Főleg, ha mindent megtett érted eddig is, szeret feltételek nélkül téged, veled képzelte el a jövőt közös gyerekkel.Gondold át.nehogy visszasírd őt akkor, amikor már más nő lesz mellette....

Ez csak jótanács. A te életedet te éled..

2021. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most láttam, hogy 2017. Nem néztem. Akkor már tárgytalan.
2021. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!