Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy szoktátok hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktátok hívni a párotokat, ha éppen nem a nevén?

Figyelt kérdés

Édesem, drágám, kedvesem, szerelmem, galambom, szívem, kincsem... Stb. ???


Kérlek, írjatok le a korotok és a nemetek is!



2018. dec. 8. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Régebben volt csak barátnőm és a fentebb említettek közül biztos, hogy soha nem használtam a drágám, kedvesem, galambom szavakat. A többit igen, de én ezzel mindig úgy voltam, hogy általában úgy hívom ami jön, de legtöbbször a nevén szólítom vagy becézem. Például, ha Pisti lenne a barátnőm neve akkor Pistim-nek hívnám.
2018. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én babának, babónak, cicának, cicusnak, kicsimnek, kincsemnek, szerelmemnek, édesemnek, majmocának, macinak, picimnek hívom, vagy a keresztnevét bevézem. 19/L
2018. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Többnyire a nevén, tavasztündér ritkábban kicsim.

32/f

2018. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dragam, maci, mackó - ffit, ő engem kicsim, szerelmem, kicsi feleségem, nyuszikám


4x-en túl mindketten

2018. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ketten vagyunk itthon, akkor egyértelmű, hogy a másikhoz beszélünk. Társaságban sem, mert akkor beszélünk egymáshoz, ha egymásra is nézünk.

Ép nem néz rám, akkor az érintés a kommunikáció nálunk. Egy simi, egy puszi a mondandó előtt.

2018. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

uram és parancsolóm - bár ő nem a párom, de mindegy :D

23/L

2018. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Régen tudtam becézgetni, de volt valaki aki előtt nagyon kitárulkoztam, nagyon szavakban is nagyon kedves voltam vele, de elárult, eltaszított magától. És ez annyira megmaradt, hogy azóta elhagytam a becézést teljesen.
2018. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csodacsaj
2018. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Én a "figyelj már", "szerinted", "hallod" kifejezéseket használom. Észrevettem hogy ő sem szólít a nevemen, becézni meg egyáltalán nem.


43/F

2018. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A keresztnevén szólítom vagy szerelmemnek. De ez ritkább. Nem vagyok egy nagy becézős fajta (N)
2018. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!