Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem kívánjátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kívánjátok már a párotokat, de nem akarsz szakítani, hagynád hogy szeretőt tartson?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen választ olvasok, hogy sok év után az egyik fél nem kívánja a másikat. Ilyenkor tényleg nem “legális” a megcsalás?
2018. aug. 25. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát, hallod, ha én együtt lennék valakivel, és benyögné, hogy tartsak szeretőt, mert ő már nem kíván, akkor nem szeretőt tartanék, hanem kihajítanám a francba.
2018. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ahogy ő sem nekem.


Jóban-rosszban ha mond ez számodra még valamit.


A házasságtörés mindig bűn volt/van/lesz. Akárki próbálja akár hogy is kiszinezni a maga oldalát.


Addig kellett volna törődni a kapcsolattal/házassággal mig lehetett, akkor nem jutottál volna el eddig soha.

2018. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagynám.
2018. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De, akkor igenis akarnék szakítani.
2018. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Arra próbálnék meg vele közösen megoldást keresni, hogy miért nem kívánom. Ha azonban nem sikerülne pozitívabb irányba változást elérni ezen a téren, akkor szakítanék vele. Nem kényszeríteném önzőségből, hogy velem maradjon mindenáron, cserébe viszont akkor lefeküdhet másokkal.
2018. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben inkább szakítanék.
2018. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Persze én mossak főzzek vasaljak rá a másik nőt meg dugja?- Kösz nem.


A szex nekem jár!


Ha kövér lefogyasztom.

Ha igénytelen megfürösztöm, borotválom. stb.


Nem azért választottam anno,hogy mással legyen intim viszonya.

2018. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

fordított esetben viszont az nem lehetséges amit ír az utolsó,mert sportolni nem szerető,egészséges étrendet elutasító,a munka miatt állandó fáradságra panaszkodó kövér nőt akkor sem lehet lefogyasztani ha fegyvert fognak a fejéhez és megkérdezik,hogy lefogysz,vagy fejbe lőlek.

még akkor is inkább választanák a halált.

szóval válás.

gyereknél ez komoly dilemma,mert a nőhöz kerül,de egy dughatatlannal nincsen értelme együtt lenni.

2018. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Jó, ez volt a mese.

Imádom amikor a GYK-n fellázad a sok forradalmár, kisebb parasztfelkelés alakul ki online.

A valóság meg az, hogy úgy reszelnének félre, mint a 21 :D

2018. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 -Az lehet, hogy "reszelnének"...


-De mégsem teszik, mert a fiatal feszes palinak csak egy dugás lenne az adott nő!

A férjének meg akkor is istennő ha a férj már pocakos vagy idős vagy olyan szőrös mint a Jeti....

2018. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!