Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, örülnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, örülnétek egy olyan férfinak aki kommentálás nélkül megeszi a főztötöket? Akkor is, ha mondjuk nem olyan jó. Megelégedne ha heti 3-szor lenne meleg étel.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyrészt nem főzök, másrészt ne hazudjon.
2018. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én egy olyan férfinak örülnék, aki nem a gyk-n játssza az eszét.
2018. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én amúgy is minden nap főzök, de elvárom, hogy szóljanak ha nem jó. Csak úgy lehet fejlődni.
2018. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én értékeltem anno, mikor összeköltöztünk, hogy őszintén elmondta, ha nem jó. Voltak tök jó ötletei is. Annak mi értelme ha legközelebb is megcsinálom ugyan így és akkor sem ízlik neki? Persze sok ételről tudtam már, hogy hogy szereti, de volt amiről még nem. Nyilván azt is mindig mondta, ha valami nagyon ízlett neki. Ugyan ez fordítva is, ha ő főzött akkor én is segítettem neki, hogy melyik ételt hogy szeretem.

Egyébként nekem az ennél sokkal sokkal fontosabb lenne, hogy segítsen a háztartásban. Ha főzni nem is tud (bár mondjuk azért tudjon valamennyit), de legalább mosogatásban, bevásárlásban segítsen. Én ugyan úgy dolgozom, ne mindig nekem kelljen már etetni mint egy kisgyereket.

2018. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, honnan jönnek ezek a kérdések. De ráérhetsz ezen agyalni. Esetleg főzhetsz is helyette, legalább minden nap eszel meleget.

Én átlag heti 3szor főzök, de általában két napra, így szinte minden nap van meleg étel.

2018. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha pedig valami rosszul sikerült, azt jobb, ha tudom. Különben legközelebb is ugyanolyan szarul csinálom és eheti megint. Magával szúr ki, ha nem szól.
2018. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a masik harom nap te fozol, akkor igen.
2018. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

"Megelégedne ha heti 3-szor lenne meleg étel."


Es miert kene rad fozni, draga?

2018. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez most úgy jön ki,mintha elé tenném a moslékot,ő behabzsolja böfög hozzá egy nagyot,lényeg,hogy tele a bele.


Örülnék,ha tudnám milyen volt.

2018. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
XD XD
2018. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!