Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A főzőspudingot hidegen, vagy...

A főzőspudingot hidegen, vagy melegen szoktátok enni?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy ettem, hogy amint kész lett, kiöntöttem egy fagyiskehelybe, aztán ahogy hűlt eszegettem melegen.

Barátom meg annak a híve, hogy a hütőbe kell rakni, és mikor jó hideg, meg kocsonyás kb... akkor kell enni, mert úgy "szokás"... No komment. Néha elhagyhatnánk ezt, hogy mások mit szoktak.

Ti hogy szoktátok?



#hideg #meleg #étel #főzőspuding
2018. júl. 9. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettő előfordult. Amikor annyira kívántam már, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyek belőle, akkor nem vártam meg, ettem melegen-langyosan.

Egyébként kihűtve az igazi gyümölcsdarabokkal, tejszínhabbal.

2018. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűtve, bár nem mindig tudom kivárni.
2018. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Jellemzően melegen, mert általában akkor állok neki csinálni, ha már nagyon megkívántam.
2018. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kizárólag hidegen.
2018. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Hidegen
2018. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is melegen szeretem. Ha kihűl vagy marad másnapra a hűtőben én rászoktam melegíteni mikróban. Tejberizzsel tejbegrízzel is így vagyok. Megmaradt süteménnyt amit a hűtőből veszek ki arra is rászoktam melegíteni, de éppekhogycsak. A környezetem mind hülyének nézett miatta, de mikor megkóstólták úgy mindnek jobban ízlett.


Ha valaki valamit azért csinál mert "úgy szokás" hát az valóban inkább no komment.

2018. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezer éve nem ettem ilyesmit, de akkor azonnal ettem, ahogy elkészült. Én már csak ilyen vagyok, nem várok szinte semmivel (csak amivel nagyon muszáj, mert csak úgy jó, ha összeérnek az ízek). Sokszor nem is tudom előtte órákkal, hogy mire fogok vágyni.. A langyos puding pedig nekem kifejezetten ízlik, nem sokat emel rajta a hűtés. Akinek igen, az egye úgy és hagyjon engem békén, nem?

Kicsit sem érdekel, hol mi a szokás, jogom van úgy és azt enni, amit és ahogy akarok, bizonyos tág keretek között.

2018. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval téged zavar az, ahogy ő szokta enni, ő hagyja el azt a szokást, de ahogy te szoktad enni, az meg jó, mert neked úgy jó, tehát csinálja úgy mindenki más is.

Hogy esetleg hidegen szereti a pudingot és nem melegen, az tök mellékes.

"No komment". Ilyen felfogással csoda, hogy van pasid.

2018. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag hidegen, mondjuk én kicsit hígabbra főzöm, szóval akkor is elég lágy.

De mindenki úgy eszi ahogy jól esik neki.

2018. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Melegen, de valóban az van ráírva, hogy hidegen kellene, de ezen kár veszekedni.
2018. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!