Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymás előtti pukizás előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás előtti pukizás előtt mennyi időt szoktatok várni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 22:41
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Míg ki nem jön :-D
2018. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Durván fél év után már vígan durrogtattam az exeim előtt. Eleinte csak egy kósza puki, aztán egy véletlen menekülő pukkancs, majd idővel hangos, többszólamú szimfónia Beethoventől, Mozarttól és Wagnertől.
2018. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
A nők köztudottan nem pukiznak(kitantrázzák), nekünk, férfiaknak meg ez a férfilét egyik eleme, úgy, ahogy pl. alkalmanként a böfögés is, emiatt talán bocsánatos bűnnek is tekinthető, ha olykor elszabadul az a galamb :D
2018. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

En nem vagyok igazan szeles, nalam ez nem relevans.

A ferjem veletlen mar az elso randi utani hazavitelen bepukkantott.

Epp codoztam o meg nezte majd jott a pukk. Raneztem egy masodpercre miutan bocsanatot kert, megmondtam neki, h ez mar egy komoly kapcsolat ugyhogy masszirozhatja is a labam.

Amugy nem durrogtat alam, rohan kifele, de kozbe azert megy az agyu xD en meg csak nevetem h miket produkal :D

2018. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
én nyomtam egy hapcis böfingot már az első randin is és teljesen lenyűgöztem ezzel aztán megtanítottam rá őt is :))
2018. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem szoktam a párom orra alá fingani. Nagyfokú bunkóság. Ezzel az erővel akár az étkezőasztalra is szarhatsz.
2018. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első dolog a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod.
2018. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A szüleim lassan 30 éve házasok és még mindig nem szokásuk egymás orra alá fingani. Ez nem bizalom és komoly kapcsolat kérdése, hanem kulturáltságé.
2018. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen, ezt a gyaki!


A Szerelem kategória egyik súlyponti kérdése: "Egymás előtti pukizás előtt mennyi időt szoktatok várni?"


Ma már érdemes volt felkelnem :D

2018. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!