Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet túlélni egy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy ekkora csalódást? Fogok még valaha bízni? Leszek még boldog? Fény kihunyt bennem.

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden vázolni a helyzetet.

A mostani párommal 4 éve vagyunk együtt, és majdnem ennyi ideje élünk is együtt. A családja sosem fogadott el. Állandó vitaforrás voltam párom és a húga közt. Ha a párom meglepett valamivel (szülinapomra), már azon fortyogott, mennyibe került, miért mondtam, hogy ilyen „drága” dolgot vegyen, csak kihasználom anyagilag a bátyát és a családját. (Amennyit rám „költ”, akkor annyival kevesebbet tudott a húga lefejni róla.) Hátam mögött folyamatosan ment a susmus. Szemtől szembe is éreztette velem a „szeretetét”, mikor gúnyolódott a haldokló édesanyámmal vagy azért nézett lenézően rám orrát feltartva, mert szellemi munkát végzek és az ő köreiben az nem munka. (fizikai munkát végez) Megmondtam neki, hogy itt akkor be lehet velem fejezni. És kicsúszott a számon, hogy a bátyja azt mondta, hogy velem még nem tervez gyereket (előtte vágta a képembe). Ekkor már a párommal is furább lett a viszonyom. Kezdeti dolgok nagyon alább hagytak. Soha nem csinált nekem semmit sem kedvességből. Tudjátok, meló, otthon döglés alvás. Próbáltam előbb én újra jobban oda tenni magam, de irányából semmi. Majd már szó szerint rávilágítottam a lényegre, hogy nem törődik velem csak egymás mellett élünk. Még a hülye fejemmel adtam neki tanácsot, hogy kedveskedjen. (Én vagyok a második kapcsolata, és tapasztalathiányra hivatkozott állandóan.) Csak akkor ölelt meg vagy simogatott, mikor szeretkezni akart (szépen mondva), vagy már elbőgtem magam, hogy mekkora egy frigid, érzéketlen tuskó. Program akkor volt, mikor én szerveztem meg. Illetve, mikor újfent elmondtam neki, hogy nem törődik velem és így boldogtalan vagyok. De ekkor még úgy voltam vele, hogy most rossz időszak túl leszünk rajta, megnyugszunk és akkor minden a helyére kerül. Felvetettem neki a házvásárlást vagy az albérletet. Neki minden mindegy volt. „Felőlem mehetünk, csak én boldog és nyugodt legyek.” (…)Tipikus döntésképtelen pasi/vagy csak nem mer nemet mondani és konfrontálódni (ő alá rendelte magát nekem itt még). Ha elmentünk egy hétvégére akár csak kirándulni (győzködnöm kellett, hogy mozduljunk ki), ott is nekem kellett eldönteni, hogy ide menjünk, ezt és ezt csináljuk. Még két hónap se telt el a húgival folytatott beszélgetésünk óta, bejelentette, hogy már a babaprojekten dolgoznak a párjával. Úgy voltam vele, hogy az ő dolguk. Nekem is meg van a problémám, de azért biztosított a tudat, hogy ezt nagyon nem gondolta át. Ők is a párjával csak egymás mellett élnek (…) Fél év után jött a jó hír, hogy bővül a család.(Figyelte a reakcióm is.) Majd megtörtént az eljegyzésük is. És ezt mind két év leforgása alatt. Ekkor elértem arra a pontra, hogy akkor gondolkozzunk. A párom sosem állt ki mellettem eleinte a húgával, majd a családjával szemben. Mindenkit sikerült ellenem fordítania a húginak, csak mert nem jó pofiztam meg amúgy is mit képzelek magamról. Csak már mikor a szülők is furán néztek rám, akkor mondtam, hogy itt a kisasszonnyal van a probléma. Magán kívül nem tűr meg senkit, csak azért, hogy mindenkit kedve szerint mozgathasson. (…) Amúgy egy gyűlölködő önmagával haragban álló szeretethiányos nőről van szó, aki akaratos és még mellé bután konok is.) Utolsó szava az volt hozzám: Ti már régebb óta együtt vagytok. Csak nem akar tőled semmit sem a bátyám? Szórakozik veled? Erre nekem sem kellett több. Páromnak azt hazudta, hogy én megfenyegettem, hogy kiverem belőle a gyereket, mert irigy vagyok rá, a babára és a boldogságára. Ezt ő nem hitte el, mert ismer már ennyire. Akkor állt ki először mellettem, hogy most már álljon le és nézzen magába, törődjön a saját dolgával. Ne keverje itt a lapokat köztünk. Ekkor elgondolkodtam, hogy ezt én nem csinálom tovább se velük se a párommal. Mondtam neki, hogy költözzön hozzánk, amíg kitaláljuk, hogy merre tovább.(Átmenetileg.) Viszont a viselkedése nem változott semmit sem. Sőt rám még nehezebb időszak várt. Meló mellett államvizsgáztam. Többször próbáltam vele beszélni, már nem csak a nem törődömségéről, lustaságáról, hanem akkor velünk mi lesz tulajdonképpen. Elején megbeszéltük, hogy mindketten idővel szeretnék családot. Amióta kijelentette, hogy még nem tervezünk gyereket, azóta már 2 év eltelt. Úgy voltam vele, ha nem érzi, akkor fejtetőre állhatok akkor sem fog változni. Ez nem kényszer. 2 év után már jöttek a kételyek nem csak a húgi miatt, hanem mert én is éreztem, hogy nem kerek itt valami. Leültettem és kerek perec rákérdeztem. Akar gyereket? Igen. Eljegyzést? Igen! Mikor? Majd, még 6-7 év múlva. Akkor tudtam, hogy ennek az egésznek annyi. Hacsak rá nem jön, hogy ezt nem kellene elrontania, mert szeret. Mondtam neki, hogy rendben van. Én nem tudom így komolyan venni, mivel ő sem vesz komolyan. Adjunk még egy kis időt magunknak és elválik. Fel-fel hozogatta az eljegyzés témát, hogy így-úgy tervezi, ekkor és akkor. Én az egyre nagyobb tehertől elkezdtem magamon kívül lenni: helyt kellett állnom a munkahelyen, szakdolgozat leadási határidő & védés & szak-és modulzáróvizsgák & államvizsga írásbeli/szóbeli, párom és a kedves családja (lletve a sajátom is). Csodálom, hogy nem kaptam idegösszeroppanást, mivel senkitől sem kaptam bátorítást vagy egy-két kedves szót. Elegem lett és neki szegeztem a kérdést, mikor akarod megejteni? Csak nézegeted neten vagy valójában el is mentél megnézni? Vagy, ahogy szoktad gyorsba rendelsz egyet a neten (hogy neve legyen a gyereknek és befogjam a szám)? Egyszer nézte meg az üzletben, mert volt ideje flangálni. Azt mondta, hogy akkor félre tetette, de mire megvette volna, elment a pénz másra. Majd olyan kifogásokat kaptam: lusta volt bemenni az üzletbe, félt és kellemetlenül érezte magát az üzletben (mert szokatlan ilyen helyen lenni neki, annó mondtam neki, hogy szerintem nem ciki, ha a pár együtt veszi meg a gyűrűt), majd szól, ha eldöntötte, hogy el akar-e venni. Itt már kiborítottam a bilit, hogy mire megy ki a játék. Ő neki ez úgy jöhetett le, hogy én a gyűrűért „hisztizek”. Nem, erről szó sincs. Akartam egy jelet, gesztust arra, hogy nekünk van közös jelenünk, jövőnk. Lehet, hogy ilyen a természete, de attól szeret és engem akar. A személyemet. És nem azt a helyet és szerepet, amit betöltök neki. Utolsó nekifutásomban összefoglaltam mindent és mondtam, hogy ezzel az időhúzással csak pazaroltuk egymás idejét és némileg én még inkább csalódtam a kapcsolatokban. Este sétáltunk próbáltunk beszélgetni. Miután hazaértünk, álmomban nem gondoltam volna, mit fogok kapni tőle. Röviden tömören azt mondta, hogy az egész kapcsolatunk egy ámítás, egy hazugság volt. Azért „szőtt” terveket és adta alám a lovat a „közös célokban”, hogy valósként éljem meg. Hazudott nekem mindenben. Jó voltam, mert új lehetőségeket teremtettem neki. Kéznél voltam, mint egy állandó pina, ha dugni akart. Ekkor már remegtem az idegtől, hogy úristen ennyire naiv, hogy lehettem. Rá se ismertem. Hogy tudtam vele így élni több éven keresztül?! És a végén a kegyelemdöfés, hogy sosem szeretett engem. Én meghaltam akkor. Volt képe ezek után még visszaállítani bocsánatképpen egy gyűrűvel?! Hogy lehetett ilyen bunkó, hogy ilyeneket mondott nekem (és egyszer azt is hozzátette, hogy ne ez a kép maradjon meg nekem róla) De rájött, hogy szeret engem és ezen a nehéz időn is túl fogunk jutni. És el akar venni. Azt is hazudta mellé, hogy ő ezt már egy héttel ezelőtt lefoglalózta a gyűrűt. Mondtam neki, ha nem szeret, akkor engedjen el, ne nehezítse meg, hogy nem akar tőlem semmit, de „szeret”. És azt hazudta, hogy azért csinálta ezt mind, hogy ha megutálom, könnyebben szakítok vele, mert mellette nem voltam boldog. Aztán kiderült, hogy nem erről van szó. Mikor elmondtam neki, hogy ez az x év az időhúzással csak kidobott idő, ő úgy vette, hogy én kidobtam őt és ezzel akart visszabosszulni, visszabántani. De persze, ha terhes lennék, még mindig az én szakmai érdekem lenne, hogy vetessük el. Ez az esemény mind az államvizsgám előtti 2 napban történt. Szerinte, mire bemegyek vizsgázni, addigra kiheverem ezt. Azért jutott idáig a kapcsolat, mert én ragaszkodtam. Azt is elmondta, hogy eddig nem érezte szükségét, hogy elköltözzön velem. Ezek után is még próbáltam vele beszélni, de ugyan úgy „értetlenkedik”, de szeret. Azóta eltelt fél év és úgy érzem, hogy el tudom engedni. Sőt, nem is akarok vele lenni, nem akarom látni. De ezt egy olyan pasitól kaptam, akiről senki sem mondta volna ezt meg. Így is érzelmileg már a szakadék szélén álltam. Barátságba kerültem az egyik munkatársammal. Nagyon figyelmes és törődö volt velem. Mindenki azt hitte, hogy lesz köztünk valami. Nekem csak jól esett, hogy valaki észre vette, hogy szomorú vagyok. Felvetette, hogy találkozhatnánk is egyszer, de persze sose fixáltuk le (még akkor sem mikor felhoztam). Majd egy buli alkalmával az összes lánnyal "elvolt", engem meg levegőnek nézett. Ő is csak szórakozott velem. Ez már lelökött a "szakadékba".


Őt is nehezen engedtem közel magamhoz, még haverilag is. De már úgy érzem, hogy senkit sem fogok. Nem is akarok. Annyira vágyom arra, hogy valaki szeressen és én is viszont szerethessek. De a lelkem haldoklik. Ha feladom a küzdelmet, és végleg bezárom a kapukat, akkor sosem leszek boldog. És ez fáj a legjobban. Nem akarok többet csalódni, elég volt. Egy normális karakán, tanult lány, aki szeretetteljes anya és feleség akar lenni, hogy juthat el odáig, hogy magányra ítéli magát ? Milyen körülmények miatt (fent vázolt)? Csalódás, megkövült szív (ami egyszer nevetett, perverzkedett /viccesen/, nagyon szeretett, lendületes, energikus volt), keserűség ami maradt.


27L


2018. dec. 9. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg jó röviden vázoltad.
2018. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Leírom röviden, jó?

4 évig áltattad magad, hogy a pasid el fog venni, csak hogy bebizonyítsd a húgának, hogy nincs igaza. Az se érdekelt, hogy xar a kapcsolat, csak az, hogy elvegyen, és mindenki orra alá tudd dörgölni, hogy sikerült.

Most pedig xarul esik, hogy a huginak végig igaza volt, a pasid be is vallotta, hogy csak fix punci vagy, de semmi több.


Miért vagy beszakadva ennyire?

Egy ilyen kaniért nem kár, megszabadultál a bunkó rokonaitól, és nem rekedtél benne egy xar házasságban egy gyerekkel. Nincs semmi, ami után sírni kéne.

2018. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyit olvastam el, hogy a gyűrűért hisztiztél.

Meg kell valamit értened:

Ha nem voltál sokkal fontosabb neki a húgánál, ha hisztizni kell az eljegyzésért, akkor ő nem igazán szeretett téged.

Ha pedig nem szeret téged, akkor miért pocsékolsz rá időt?

Akarsz te egy olyan házasságot amiben csak vita és veszekedések vannak? Szerintem nem.

Ez esetben addig szerezz új pasit, amíg szép vagy és fiatal.

2018. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért vagy csalódott, mert mástól vártad a boldogságot, pedig önmagadon kívül más nem képes téged boldoggá tenni. Amíg önmagadon kívül keresed a boldogságot, addig mindig csalódni fogsz, mert amit megszerzel, azt előbb-utóbb el is veszíted. Vagy ha nem veszíted el, egy idő után elmúlik az abból fakadó örömérzet, és újból "boldogtalan" leszel. Addig is az voltál, csak az öröm és az élvezet, ami az adott tárgy vagy ember birtoklásából fakadt, elfedte azt. A belőled fakadó boldogságot és élettel teliséget viszont sose veszítheted el. Találd meg önmagadban, és utána bármilyen élethelyzetbe kerülsz, bárki elhagyhat, bármit elveszíthetsz, bármi történhet veled, mégis mindig boldog leszel, mert tudni fogod, hogy végső soron nem létezik olyan dolog a világon, amiért boldogtalannak kelljen lenned.
2018. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Ketteskének igaza van.

Amúgy a legtöbb kapcsolat úgyis befuccsol 7 év után, kár lett volna martadék 3 év kedvéért házasodnod.

Keress egy jó kiállású, nagyfarkú pasit és boldog leszel vele:)

2018. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jo, hogy kiirtad magadbol. Azt tudatositsd magadban, hogy ezzel nem vagy egyedul, mert minden no atmegy ezen, en is. Minden no csalodik idovel, minden no bekerul ebbe a szakadekba, mert ez az elet resze, es ez nem egy oriasi tores, ami egyedul veled esett meg, hanem sajnos egy mindenki altal atmaszando akadaly, ami tanit. Ekkor tanuljuk meg mi nok, hogy az elet nem olyan, mint amilyen tokeletesnek elkepzeljuk. Mert a ferfiak nem olyanok, mint a hercegek a meseben. Aztan ha felallunk, es elkezdunk megbekelni a helyzettel, elengedjuk ezeket a serelmeket, utana koszont rank a boldogsag. Utana mar nem lesz gond, hogy mindig mi tervezzuk a programokat, mert igy legalabb olyan dolgokat csinalunk, amit mi tuti szeretunk. Az se gond, hogy mi iranyitjuk a pasit, mert sokkal rosszabb az, ha egy pasi pl nekiall berendezni a lakast segito szandekkal, es te ott allsz egy giccses, praktikus, elosztokkal teli kaosz-szoveveny kozepen, es nem frusztralhatod azzal, hogy kidbsz mindent. Nem egyszerubb akkor mar az, ha berendezed, es olyan lesz, amilyenre te megalmodtad? Majd megtanulod, hogy az anyasag nem ott kezdodik, hogy megszuletik az elso gyereked. Hanem ott, hogy megtanulod elviselni a ferfiakat, megtanulod, hogy kell iranyitani oket ugy, hogy ez nekik ne sertse azt a nagy ferfi ontudatukat, mert ok pont olyanok, mint egy eretlen kamasz. Ha ez menni fog, akkor fogsz keszen allni az anyasagra, gyereknevelesre, hazassagra, csaladra. A pasidnak most mondhatod azt, hogy huzz a fenebe, de majd a pont ilyen tini fiadnak nem. Addigra olyanna kell valnod, aki kepes tullepni ilyen dolgokon, aki tud eszrevetlenul terelgetni, aki kepes atertekelni az elet fontos dolgait, es maskent reagalni, nem egobol. Mert akarki akarmit mond, egy hazassag, egy csalad mindig a no korul forog, o teszi a 3-4 embert csaladda. Es ha a ferjed jo ember, akkor utana kovet teged, es jo apa, jo ferj valik belole. De mindig te leszel az, aki az iranyt mutatja, aki megerto, elfogado, aki lemond dolgokrol masok boldogsaga erdekeben, es aki megtanul ettol boldog lenni. Ez az anyasag lenyege, es te pont most teszed meg fele az elso lepest. :) Kitartast neked, es hidd el, nem lesz rossz a vilag ezutan sem. :)

(vedd ugy, hogy megoleltelek) :)

2018. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elfogado szeretet, es szelid, de celtudatosan terelgeto, eszrevetlen tanitas. Ezt kell megtanulnod. A gyereked sem olyan lesz, mint amilyennek megalmodod, keszulj fel ra. O nem egy jatekbaba lesz, mint amivel gyerekkent jatszottal. Persze, eleinte cuki baba lesz, aki csung az imadott szulein. De az az igazan jo szulo, aki akkor is jo szulo tud maradni, amikor a tini gyermeke hatra arcot csinal, es a sajat, ontudatos egyenisege kibontakozik. Neked akkor is elfogadonak kell lenned, es szeliden terelgetni, tanitgatni, aztan csak elfogadni, szeretni, es bizni abban, hogy az evek soran atadtad neki mindazt, amit fontosnak gondoltal, es o megertette. De hogy o mit kezd ezzel, az mar az o dontese, mert az o elete.
2018. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt veled. 27 évesen még bőven van időd boldognak lenni valakivel, de neked most kell 1-2 év "pihenő". Meg kéne találd, te ki vagy, mert 4 év alatt az ember elfeljti, ki ő, milyen személyiség. Ismerd meg magad újra, kezdj bele új hobbikba, új projektekbe.

Határozd el, hogy márpedig a te jóléted, boldogságod nem mástól függ. Én nekem az lett az életfilozófiám, hogy töltsem fel a 24 órámat azzal, amit szeretek.

Így vészeltem át én is egy szakítást, ami egy dologban hasonló a te sztoridhoz: az exem szintén döntésképtelen volt, 33 évesen is még 20 évesként élt, neki a folyton számítógépezés, a haverok, a sörözés. Nulla felelősség.

A te párod annyiban gyerek, hogy képtelen megszabni másoknak a határt, mennyire szólhatnak bele az életébe (lásd huga).


Kellene ez neked? Hogy a tesó utána meg azzal csesztetne, hogy te milyen sz.arul neveled a gyereket, vagy milyen rossz háziasszony vagy vagy hasonlók?!

Kell a fenének!


Nekem 3,5 év volt a kálváriám egy olyan emberrel, aki szerintem sose szeretett, nert az exe kellett neki. Illetve de, szeretett, de nem úgy. Ami legalább annyira szar, mintha nem is szeretett volna sose.


Azt hittem egyedül maradok életem végéig. Egy évre rá a jelenlegi párommal összejöttem. Teljesen másképp áll a kapcsolathoz: felelősségteljes, nem kertelt, hogy mit szeretne tőlem, közõs tervek, nagyon szeret, és érzem. Az exemnél én is egy szeretetkoldus voltam, mert nem szeretett, én is kifordultam.


Szerintem ne temesd magad. Lesz olyan férfi, aki komoly lesz, olyan igazán komoly. Én is csak most értettem meg, milyen az olyan férfi, vágni lehet a különbséget!


30N

2018. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 The pale emperor ***** válasza:

Én mondjuk egy kicsit más megoldást találtam mint te. Nem volt túl sok kapcsolatom eddig, aztán most már szerintem nem szaporítom ezek után sem a számukat.


Volt tini szerelem évekig járás majd a felnőtt kor küszöbe után összeköltözés ahol annyira nyeregben érezte magát, hogy megcsalt, nem érdeklődött leszart elhagyott.

Utána volt 8 éves kapcsolat amiből gyerek is lett meg eljegyzés, kiderült, hogy megcsal folyamatosan. Saját bevallása szerint szeretett bár és velem akar lenni vége lett.

Majd volt egy 3 éves kapcsolat, nem volt együtt élés nem szerettem volna rohanni a gyerek miatt neki is megfelelt. Majd kiderült, hogy nem képes elkötelezni magát soha így elvan a biztos puncival. Ott hagytam.

És akkor most van egy kapcsolatom ahol többször rájöttem, hogy megcsal....egyébként a tenyerén hordoz, minden de minden tökéletes ezen kívül komolyan akármilyen kritikus szemmel is nézem.


Egy dologra jöttem rá. Lehetsz te akármilyen, szép, intelligens, odaadó. Én is igyekeztem minden téren a maximumra. Nem érdekli egyiket sem, nem képesek hűségre.

Én úgy döntöttem maradok elvégre a kapcsolat jó ezt leszámítva. Képes vagyok érzelmileg elhatárolódni és a pozitív dolgokra fókuszálni.

El kell fogadni, hogy nincs tökéletes kapcsolat, valami mindig van.

Meg kell találnod azt a kompromisszum helyzetet amit el tudsz fogadni hosszútávon. Nem könnyű ilyen tudatosan ezt magadra eröltetni de ha a tökélyre vársz elszáll az élet pikk-pakk.


Lehet, hogy kicsit negatív a dolog de remélem érted a lényeget.


Ha te megteszel mimdent, hogy fejleszd magad, adsz magadra, műveled magad akkor te megtettél mindent. És lesz olyan aki értékeli de örökkön örökké soha nincs.

Mondhatnám, hogy minden férfi ilyen...és tudod nem ismerek olyat aki nem. Vagy 1 kezemen meg tudom számolni. Ki így ki úgy.

Ezt fogadd el, és akkor boldog lehetsz

2018. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát én elég türelmes vagyok, de ez nagyon hosszú lett, és túl sok benne a részlet, ami nem igazán érdekes összességét nézve... de neked jobb volt hogy kiírtad magadból.


Nekem is volt több csalódásom, és én is megkaptam ezt, hogy az illető sosem szeretett. Nem lepett meg, hiszen sosem éreztem úgy igazán a törődést, inkább a "kötelesség" érződött a részéről.


Úgy tűnik, hogy több esetben jók lehettek az intuícióid, illetve a felvetések... és ezek kihozták a mögöttes dolgokat. (pl hogy minden mindegy neki... mivel nem a közös jövő a fontos, hanem saját maga).


A másik a zavaros viselkedés. Egyszer nem szeret, utána meg gyűrű, és semmi a semmivel nem stimmel. Erre hogyan lehet jövőt építeni?! Te erre mernél lakáshitelt felvenni? Nem, ez komolytalan. És azt gondolom, ha valaki komolyan gondolja a másikkal, annak teljesen egyértelműnek kell lenni.


Még egy dolog. Ha valaki nem akar tőled semmit, az veheted őszinteségnek is, noha elutasító az érzés. Viszont még mielőtt komolyra fordult volna a dolog, az illető közönyt mutat, és ebből rögötn kiderül, hogy nem kell tovább foglalkoznod vele, nem ő az "igazi".

Igen, ezek kudarcok. Viszont nem lettél hazug módon átverve, mint korábban...


Nyilván most eléggé levertek a történtek. Ilyenkor a kilátástalanság miatt kétségbeesés van belül. Viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy mondjuk egyik napról a másikra valakivel kialakul egy mély bizalmi kapcsolat, majd egy kötődés, és egy szerelem. Ilyenkor eléggé sötét szemüveggel látunk mindent (tudom, mert átéltem), és még rosszabb ilyenkor a boldog párokat látni az utcán... az ember kirekesztve érzi magát a boldogságból.

2018. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!