Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha olyanba szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyanba szerettem bele akibe nem lett volna szabad?

Figyelt kérdés

Júniusban kezdtem dolgozni egy helyen.

Már az első pillanattól kezdve szimpatikus volt számomra. Akkor eltudtam annak, hogy pusztán illedelmes hogy ő volt az egyetlen aki oda jött és kezet fogott velem bemutatkozva. Csak hogy talán itt egy kicsit többről van szó.

Egyszerűen imádom az illatát, és feszengek ha engem figyel.

Ha viszont nincs ott hiányolom. Alig tudok megszólalni a jelenlétében.


Nem a főnököm de felettem áll hisz valamilyen szinten kollégám és nagyobb beosztásban van nálam.


Mellesleg sok a korkülönbség. 7,5 év


Én szeptemberben lettem 21 ő pedig 28


Nem akarom ezt érezni?

Mit tegyek?


2018. dec. 16. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem sok a korkülönbség. -.-

Annyira imádom, mikor valaki a korra fogná, hogy nem működhet. Kicsikém, az azonos korúval és ugyan úgy szétmehettek.

De mivel neked ez nem tetszik, te még gyerek vagy, inkább hagyd.

2018. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha attól el is tekintek, őt akkor sem érdeklem. Velem nem barátkozik. Alkalmanként ellő nekem egy poént, vagy rám pillant ha nevetteti a bandát mosolygok-e, de semmi több. Legfeljebb csak hasonlítgat egy munka társ lányra: "olyan kis mosolygós vagy, kis boldog ha itt vagy mint a Niki".
2018. dec. 16. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja hát így jó kérdés. De hogy lehet olyanba beleszeretni akit nem is ismersz? Ha nem beszélgettek, nem igen tudhatsz róla semmit.
2018. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira azért ismerem. Szokott velem beszélgetni,de nem annyit mint a barátaival. Múltkor megkérdezte nem e cserélek műszakot hogy vele dolgozzak. N
2018. dec. 16. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom ezen mi a "tiltott szerelem"...
2018. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalt pasi...tabu
2018. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője,a lány is csak kolléga
2018. dec. 16. 20:12
 8/8 Rockarc ***** válasza:

Ha akar toled valamit, akkor ugyis tudni fogsz rola. Ha nem akar toled semmit, akkor nem tudsz semmit se tenni. Mondanam, hogy szedd fel, de jol latod a korkulonbseg, meg az egyoldalu helyzet csak bajt szulne. En elengednem a temat, Amor reszeg volt, amikor nyilazott, van ez igy, lepj tovabb.


42F

2018. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!