Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel szerettem volna, anno,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel szerettem volna, anno, nem jott ossze, aztan belementem olyanba amit azota is banok, erre mondja hogy elrontott elet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 20:50
 1/3 Linó03 ***** válasza:
100%
Nem, azt arra mondják, ha a felismerés után sem próbálsz meg változtatni.
2016. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 50+ vagy és még mindig azzal vagy, akit bánsz, akkor igen. Ha nem akkor meg volt egy melléfogásod, kellemetlen, de ideje továbblépni.. Ha pl a hó középen se lenne már mit enned, nah az elrontott élet lenne.
2016. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Miért, az egész életedet így élted le?

Mindig van idő és lehetőség a változásra.

Az elbaltázott kapcsolatok is sok dologra tanítanak, így ezt max. tanulópénznek nevezném.

2016. jún. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!