Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapos kapcsolatban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapos kapcsolatban ez az ajándék túlzás?

Figyelt kérdés

Közös utazás, egy hosszúhétvégén.

Te örülnél neki, vagy nem?


Nemet/kort is írj légyszi!


2018. dec. 17. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Meg lepődnék, ha egy nő velem ilyen nagyvonalú lenne, mert általában fordítva szokott ez esetemben lenni. Zavarban lennék, de jól esne és örülnék neki.

32/f

2018. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi a kapcsolatunk legelejétől kezdve rendszeresen utaztunk el együtt hosszú hétvégére, egyszer ő szervezte és fizette, egyszer pedig én. Szerintem nem túlzás, ha kölcsönös a dolog, hiszen közös élményt ad, ami szerintem minden ajándéknál jobb. Persze fontos a kölcsönösség, ha valami puccos drága utazást szervezel, amit ő nem tud viszonozni, akkor kényelmetlenül érezheti magát emiatt, ekkor inkább valami egyszerűbb és költségkímálőbb élményre voksolnék.
2018. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem túlzás, ezek a legjobb dolgok egy kapcsolatban, a közös élmények, nem pedig a tárgyi dolgok.
2018. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Alig várnám:)


30/nő

2018. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen az a pár hónap. Lassú ismerkedés, heti egy-két randi, vagy szorosabb együttlét, több közös idő. Illetve anyagi helyzet függvénye. Ha könnyedén megengedheti magának az ajándékozó, akkor okés.
2018. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem örülhetek neki? :(

32/f

2018. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor picit kifejtem. Szinte minden nap együtt voltunk, de az volt a baja, hogy én sosem találok ki semmit, és gyakran csak estefelé voltunk együtt.

Így inkább most , hogy jön a karácsony nem valami tárgyat vennék, hanem valami közös élményt. Nem túl nagy luxust, de lehet jókat találni, nem horror áron.:)

2018. dec. 17. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Így szerintem teljesen okés. Hajrá, jó szórakozást! :D
2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A másik a mi picit zavar, hogy én vagyok a nő. Volt már olyan exem, aki rossz néven vette volna, ha a nő fizet egy utazást... Ez az, amit nem tudok, hogy ő hogyan reagálná le.
2018. dec. 17. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztosan örülne neki, max zavarban lenne. Alapjában véve szerintem azért mondta, mert annak örülne, ha gyakrabban mozdulnátok ki/többet lennétek együtt.

32/f

2018. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!