Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára búcsúzik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára búcsúzik egy férfi kollégám. Nem beszéltünk sokat egymással, mégis közel éreztem magamhoz. Adjak neki búcsúajándékot, vagy túlzás lenne? Gravírozott tollra, vagy egy mini festményre (amit én festek) gondoltam. Túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Köszönöm a segítségeteket!

2017. júl. 27. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Adj neki egy használt bugyit zárható műanyag tasakban és meglásd, nem utoljára látod majd.

31/f

2017. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves gondolat. A saját készítesu dolog jobb ötlet.

Biztosan örülni fog neki.

2017. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtál közel érezni magadhoz olyasvalakit, akivel alig beszélgettél? Pont a kommunikáció az, ami két embert egymáshoz közelebb hoz. Szerintem pont ezért túlzás, valószínűleg sokkolná a dolog.
2017. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha akarsz tőle valamit és nem zavar, hogy tudja, akkor nem lenne túlzás. Ha semmit sem akarsz tőle és tényleg csak búcsúajándék, hogy kifejezd örülsz, hogy megismerted, akkor szerintem adj neki egy csokit és mondd el neki ezt személyesen vagy főzz neki/hívd meg egy kávéra az utolsó napján és mondd el, hogy örülsz, hogy megismerted és sok sikert a továbbiakban.
2017. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha valamit akarsz csináld meg és ne mérlegelj, hogy mit gondolunk. tényleg. és majd reagál rá és arra te is. és ezekből összeáll ez a történet. aminek lehet elutasítás féle lesz a vége, de akkor is lett egy történet.
2017. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit úgy tűnik nekem, mintha belezúgtál volna :)


Egyébként , kedves gesztus adni vmit!

2017. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így,hogy alig ismeritek egymást,kicsit erős.Inkább ajánlom,menj oda hozzá,köszönj el tőle,és fobd fel neki,ha van kedve,ezután tarthatjátok a kapcsolatot.Akár neten,vagy telefonon.A búcsú kávé sem rossz ötlet.
2017. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Öleld meg. Lehet a tegnapi uriember ő volt.


És ez az úriember szerette volna megölelni a hölgyet.

2017. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mind érdekes volt! Az a helyzet, hogy igen belezúgtam egy kicsit. Valószínű hogy kölcsönös, de teljesen mindegy mert nem lehetnénk együtt. Ezért nem tudom hogy túlzás e az ajándék, vagy csak engedjem el.
2017. júl. 28. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!