Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy az albán pasik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az albán pasik, ha nagyon beleszeretnek egy nőbe, akkor nem felejtik és ragaszkodnak hozzá? Igaz, hogy szüzek maradnak az igaziig?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy albán sráccal, tetszik, nagyon édes, rengeteget bókol és szerelmet vallott nekem. Mindig hív magához, de ezzel várni akarok, mert nem akarok elsietni semmit. Nem tud magyarul, csak az alapokat, de mindent megértünk félszavakból és egy pillantásból.

Ő 25,én 22.

Nem foglalkozom olyan válasszal, mint "Ne foglalkozz vele, Ne foglalkozz albánokkal, Úgyis átbasz." stb. Kerüljenek az előítéletekkel élők! Köszi 🙂



2018. dec. 19. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tudom pont nem ilyenek

nagy nocsabaszok sajnos

Mikor fiatal voltam a varosunkban lakott 3 alban srac

jol neztek ki nagyon,sajnos sokan rafaragtak veluk

allitolag volt h lanyokat akartak kivinni eladni meg ku.vanak...

Egy ido utan feltem toluk😀

Tenyleg nagyon rosszakat meseltek roluk

2018. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! És ha megcsókolod őket akkor békává változnak.
2018. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En mar azt se szeretem, ha a szomszedom alban. Nagyon tudnak hazudni es eroszakosak is.
2018. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Mit értesz az alatt, hogy akinek előítélete van, az ne írjon? Hogy aki nem adja alád a lovat és nem bólogat minden mondatodra, az ne is írjon? Na mindegy..

Ha Amerikában lennénk, akár a tejes dobozok oldalán is lehetnél majd, így maximum pár facebook posztban celebeskedhetsz majd. Sok sikert!

2018. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
A világ legrendesebb férfijai. Még az utazást is fizeti, mondjuk Amszterdamig neked.
2018. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most hallom előszőr,hogy addig vár az albàn a szüzességével amíg az igazi jön.

Szerintem már az első kecskére azt hiszi,hogy az igazi.

Ha nagyon beléd szeret és neked valami majd nem tetszik,megnézheted magad.


Sok szerencsét és boldog kapcsolatot kívánok nektek.

2018. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól, hogy albán még ugyanúgy legyen nyitva a szemed, van ott is mindenféle ember..

egyébként, igen, a szerelem egy csoda, legyél boldog vele..

2018. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

eroszakosak vigyazz veluk

ha valamit nem ugy akarsz ahogy o agresszivvé is válhat

es faljak a noket...husegre hosszutavon ne nagyon szamits

sosem kezdenek ki albánnal😒

2018. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. De ha képes vagy ilyen ostoba általánosító kérdést feltenni, akkor meg is érdemled, hogy átb-sszanak.
2018. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Oooo de kis naív vagy 😝.
2018. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!