Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtátok, hogy a jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok, hogy a jól kinéző embereknek is lehetnek magánéleti problémái, összetört szenvedő szíve? Hiába a sok udvarló, sok nyomuló, sok jelentkező, ha az az 1 vagy 2 aki igazán kellene neki, azzal (azokkal) nem alakul ki semmi.

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Minden embernek lehetnek magánéleti problémái. Ebben nincs semmi különös én már 4 hónapja vagyok padlón.
2018. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Tudom, mert jól nézek ki. Viszont olyan nincs ,hogy "1 vagy 2 aki igazán kellene"! Legalábbis így egyszerre biztosan nem. Ha valaki igazán kell, akkor az egyszerre csak egyvalaki lehet.
2018. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, kettes, és nekem igazából 1 valaki van, csak mivel vele nem alakul semmi, persze nyitott lettem, és még valaki megfogott. De vele se lett semmi, pedig ha lett volna, tuti elfeledtette volna velem azt, aki igazán kell nekem.
2018. dec. 21. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen igy vagyok en is. Helyesnek mondanak, 10/7 siman megvagyok, de par csajnak hagytam hogy atbassanak, es az lett a vege, hogy mar felek belemenni barmi ilyen dologba.


Sosem csaltam meg senkit sem, meg szexpartner mellett sem dugtam mással.


Kellemes Ünnepeket! (johetnek a privátok)

2018. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de nekik kevesebb ilyen megzuhanásuk van, azonban ha van, akkor az huzamosabb ideig tart.
2018. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nem jön össze az az egy-kettő, szar dolog, de képzeld a rondáknak is van ilyen egy-kettő, nekik is van szerelmük, de nem hogy ő náluk, hanem másoknál sincsen esélyeik, valamint soha nem is lesz, a szépek meg előbb utóbb találnak megfelelő társat.
2018. dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!