Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első két lány akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első két lány akikkel voltam, elhagytak. Úgy érzem sosem fog nő szeretni, mint ahogy eddig sem. Valahogy belül nem lehetek vonzó? Mi lehet a baj a leírás alapján?

Figyelt kérdés

13-20 éves korom között szerelmes voltam néhány lányba, egy általános iskolai osztálytárs, két középiskolai osztálytárs, egy középiskolai tanárnő (jó ezt aláírom hogy megértem miért nem jött össze) és egy egyetemi szaktársam. Elég változatos módon küldtek el, volt aki azt mondta legyünk barátok, majd egy hónappal később osztálykiránduláson a legjobb barátomat akarta lesmárolni részegen, aki csak miattam utasította el a lányt. Egy másik, most a legutóbbi tavaly megüzente egy közös szaktársunkon keresztül, hogy "Undorodom a gondolattól, hogy veled legyek.", pedig nem csináltam semmi rosszat, csak belé zúgtam és egyszer volt egy randink amin nem remekeltem túl jól és utána még merészeltem azt, hogy tetszett nekem ezután is. Egyikbe sem egy hétig voltam szerelmes, az egyikbe fél évig, a többibe kb ilyen másfél évekig.


Szeptemberben tinderen megismerkedtem egy lánnyal, akivel úgy indultunk hogy nem csak szex lesz, mert a 4. randin feküdtünk le, ismerkedtünk. Nem mondtam el neki hogy még szűz voltam. Utána még pár hétig tartott a dolog, de dobott, mert gondolom nem voltam még jó az ágyban és tapasztalatan is voltam úgy általában a nőkkel. Most novemberben jött egy másik lány, aki külsőre nagyon szép számomra, pont az ideálom is több külső és belső tulajdonságában. Vele a második randin feküdtünk le először, majd 1 hónapig minden tökéletes volt, sokat találkoztunk, kezdtem belé szeretni, de ő meg szó nélkül eltűnt és csak később írt, hogy mégsem akar semmit, bocs. Ez már 5-6-7 nő, akiknek nem kellettem, eltaszítottak maguktól úgy, hogy még egyetlen sikerem sem volt. Miért nem tudnak engem a nők szeretni?


A külsőmmel nincs gond, inkább a belsőmmel lehet, hogy szerintem nem vagyok elég magabiztos, vicces, beszédes, férfias, sokszor nem tudom mit mondjak egy lánynak, hogy kell velük beszélni. Amikor magamat adtam, akkor mindig rövid idő alatt láttam, ahogy elveszítik a vonzalmukat irántam.

21/F


2018. dec. 26. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

(60+/F)


Szerintem csak még nem találtad meg az igazit.

Ne add fel a reményt, még megtalálhatod, van rá 80 éved!

A te korodban nekem ennél kevesebb nővel volt dolgom, és 22 évesen találtam meg azt, aki most is a feleségem.

2018. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akumaboy_666 válasza:

Legyél a nők számára egy kincs amit nem tudnak egy könnyen megszerezni maguknak, ha messengeren beszélgetsz velük akkor néha elég ha csak pár szavas üzenetet küldesz nekik de közben érezteted velük hogy ''hahó szerelmes vagyok beléd,, a nők nem szeretik ha könnyen megszerezhetnek valamit hagyd hogy észre vegyék hogy te különb vagy mit mások( most általánosságban) ha egy lány könnyen adja magát az nem mindig vezet jóra


Na de kitartást remélem tudtam valami hasznosat írni/mondani 🙂

2018. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!