Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen élmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Szerintetek milyen élmény évés közben csókolózni úgy hogy a megrágott kaját átadjátok egymás szájába?

Figyelt kérdés

Volt barátnömmel csináltuk ,leginkább édességel, gyümölcsökkel- igazából teljesen belé is szerettem, ugy gondolom hogy emiatt a csókolozási szokás miatt.

õ 18 volt én 30.

Sajna szakitanunk kellet a szülei miatt


30/F


2018. dec. 28. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem undorito és gusztustalan ha velem próbálna meg ezt valaki csinálni én nem tudom mit tennék. Éves közben ne akarjon már a “párom” smarolni

Nem papagájok vagyunk hogy így együnk

Evés közben csokolozni... ott kapnék idegrohamot hogy meg enni sem égetem normálisan

Ebbe mi olyan nagyon “romcsi” van?! Szerintem gusztustalan

Egy nem romcsis ember

N24

2018. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Pont mint a madarak, az egyik előemészt a másik meg fogyaszt.
2018. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Te hallod Balázska bátyja vagy? Vagy csak egy troll mi?
2018. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Undorîrô!!!
2018. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez is valami beteg fétis? Nekem attól is felfordult a gyomrom hogy ezt a kérdést elolvastam.
2018. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy cukorkát átadsz a párod szájába arra azt mondom, hogy még rendben van, ezt már én is csináltam. De a megrágott, pépes kaját átköpni a másik szájába?! Szerintem én utána a gyomortartalmamat adnám vissza neki egykiadós hányás keretében.
2018. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Pfuj
2018. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik exem próbálkozott így csokival. Az olvadozó, félig megrágott csokit próbálta csók közben átköpni, merthogy "annál édesebb a csók". Komolyan mondom, majdnem képen töröltem, gusztustalan volt. És ez még csak csoki. Elképzelem a vasárnapi ebédnél a rántotthúst krumplipürével így félig megcsócsálva átdobálni egymás szájába, és konkrétan felfordul tőle a gyomrom. Undorító és gusztustalan dolog.
2018. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Fuj?!
2018. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Gusztustalan! Beteg vagy ember!
2018. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!