Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi számít inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi számít inkább, amit mondotok, vagy amit tesztek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, együtt a választottammal évek óta. A bajban számíthatok rá, karácsonykor rám költötte a csillagos eget is, a szexben odafigyel, gyengéd, sose volt ilyen jó senkivel. Azonban a szavaival sokszor megbánt (nincs nehéz dolga, elég érzékeny vagyok), azt mondja, jobb lenne nekem mással, küld bulizni, aztán, ha megyek (nem akarok), kiakad.

Miért csinálja ezt, vagy ha nem kellek, miért nem szakít csak úgy egyszerűen?



#párkapcsolat #pasigondolkodás
2018. dec. 28. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig a tettek számítanak, de ugyanakkor szavakkal sem bántjuk a másikat, ez alap!
2018. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"jobb lenne nekem mással, küld bulizni, aztán, ha megyek (nem akarok), kiakad."


Erzelmi manipulacio101.


Bizonytalan magaban vagy benned vagy, ha ugy tetszik, a kapcsolat stabilitasaban.

2018. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szavak és a tettek közötti párhuzam számít. Az ilyen ellentmondásos szitukban csak a meggebedés van. Mindenképpen biztató, hogy kimutatja, hogy szeret, de a szavak szintjén nem kéne bántania mellé. Arra kéne rákérdezni, hogy miért van az, hogy a tettek szintjén mást kommunikál, mint amit a szavak szintjén mond...mi a baj ? Miért van ez ? Aztán ha sikerül ezt feltárni, akkor meg is tudjátok oldani, ha beszélni sem lehet erről, akkor le kell szállni erről a hullámvasútról.

32/f

2018. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy azt mondja hogy jobb lenne neked mással lehet azért van, mert alacsony az önbecsülése.


Viszont gyanítom, hogy azt szeretné, ha visszaigazolást kapna tőled.


Pl: azt mondja, hogy te jobbat érdemelsz, lehet így is gondolja, lehet nem. De valószínüleg azt szeretné, ha azt mondanád, hogy ő számodra tökéletes, neked nem kell más stb. Nem azt mondom, hogy kegyes hazugságot akar, hanem egyfajta törődést, hogy te szóval is megerősited azt, hogy szereted.


Másik példa: elküld bulizni, azon a címen, hogy ő nem tart kalitkában, meg hogy érezd jól magad, persze legbelül azt szeretné, ha vele töltenéd az estét mondjuk egy közös film mellet. Ezért akad ki ha elméssz bulizni


Nők is szoktak így viselkedni.

"Elmegyek ma este a haverokkal, jó?"

Erre a nő:" persze, menj nyugodtan"

Másnap egész nap rosszkedvű, mert azt érzi a párja hanyagolja, de persze nem tilthatja el a haveroktól, ezért mond mást, mint amit valójában szeretne.


Nekem is voltak ilyen pillanatok. Látni akartam, hogy figyel-e rám annyira, hogy meglássa azt, hogy szavaim nem tükrözik a valóságot.


Persze ez nem helyes. Kérdezz rá, beszéljétek meg. A kommunikáció a kulcs.

2018. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem ő életem szerelme. Nem tudom elképzelni az életem senki mással, és ő ezt tudja. De sok dolgot elszúrtam, sokat egóztam, és egy időben meg akartam változtatni, minden hülyeség miatt hisztiztem. Akkor majdnem elhagyott...

Azóta újragondoltam a dolgokat, és változtattam, de nála még nem teljesen álltak helyre a dolgok. Sokszor elbizonytalanodom, és szeretném visszaszerezni a bizalmát. De nem tudom, van-e még értelme. Ha a tettek szintjén nézem, akkor nagyon is. Ha a szavak szintjén... nos akkor baj van. Bár azt is mondta már, hogy azért csinálja, hogy én is tudjam, milyen ez...

2018. dec. 30. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor, viszon lehet, hogy nem gondolja komolyan, csak azért mondja, hogy visszaadja neked.

És a tettei szerint sem gondolja komolyan.

2018. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es mindent leírt... annyira egyértelmű...


En akkor mondok ilyeneket a baratnomnek, amikor hallani akarom az ellenkezojet.

Megerositesre vagyik, amint megadod neki, eroteljesen, elkezd helyreallni a bizalma.

2019. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Az utóbbi napokban sokat voltunk együtt, kedveskedtem neki, beszélgettünk is sokat. Sajnos egy nagy vita is volt, de utólag ez is jól sült el, tisztázódtak dolgok. Úgy tűnik, meglesz az esélyem, nagyon bízom benne, már nem küld máshoz, felfogta, hogy nem szabadul, úgyse megyek. 😊

Köszönöm a segítséget, a bíztatást, nagyon kellett most, és sokat segített. Remélem, helyrejövünk, semmire se vágyom jobban.

2019. jan. 3. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:
És még a nőkkel nehéz...
2021. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!